RMF poinformowało o śmierci znanej modelki, która od lat cieszyła się olbrzymią popularnością. Tragiczna wiadomość obiegła wszystkie media i wstrząsnęła opinią publiczną. Piękność zginęła podczas heroicznej walki o życie swoich psów. Jak mogło dojść do tak potwornej tragedii?

Tragiczna wiadomość zza oceanu obiegła cały świat. Jedna z najpiękniejszych brazylijskich modelek, Caroline Bittencourt poświęciła życie za swoje dwa ukochane psy. Modelka chciała uratować swoich czworonożnych przyjaciół i wskoczyła za nimi do morza. Niestety nie udało się jej uratować. Poznajcie szczegółowe informacje na temat tej dramatycznej historii.

RMF FM podała tragiczną wiadomość

Brazylijska modelka zginęła 28 kwietnia 2019 roku w Sau Paolo. Okoliczności jej śmierci budzą przerażenie. Co takiego wydarzyło się tego nieszczęsnego dnia?

Caroline Bittencourt z mężem, Jorgem Sestinim i dwoma psami wyruszyła w rejs katamaranem. Niestety była to jej ostatnia wyprawa. Podróżnych zaskoczył silny, porywisty wiatr i nieoczekiwana burza, która zrujnowała całą wyprawę. Fale były coraz wyższe, a łódź nie przestawała się kołysać.

W pewnym momencie oba pieski wylądowały za burtą. Zrozpaczona modelka nie wahała się ani chwili – wskoczyła do morza, by uratować swoich czworonożnych przyjaciół. Dołączył do niej również Jorge, który próbował uratować swoją żonę, jednak nie udało mu się wygrać ze wzburzonym morzem. Po kilku godzinach mąż wypłynął na brzeg, jednak bez ukochanej żony. Ciało Caroline zostało odnalezione kilkanaście godzin później przez ratowników. Do dziś nie wiadomo, co dokładnie stało się z psami. 

Bohaterska śmierć

Cała rodzina Caroline pogrążyła się w żałobie. Córka modelki potwierdziła za pośrednictwem mediów społecznościowych tragiczną wiadomość:

– Jesteśmy wdzięczni za wsparcie i serdeczne wiadomości, które otrzymaliśmy od przyjaciół i fanów Carol – napisała córka modelki na Instagramie. 

Łączymy się w bólu z całą rodziną tragicznie zmarłej modelki. Jej bohaterski gest z pewnością na długo zostanie w pamięci wielu osób. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rmf
instagram.com @cabitten

Caroline była jedną z najbardziej cenionych brazylijskich modelek.