Robert Gawliński przechodzi bardzo trudne chwile. W poście na Facebooku gwiazdor opowiedział o tym z czym zmaga się teraz jego rodzina. „Nasze serca pękły i jakaś część nas umarła” opisał sytuację muzyk.

Lider Wilków przeżył tragedię w czasie rodzinnych wakacji w Grecji. Wrócił załamany z urlopu, na którym chciał wypocząć. Dopiero po powrocie opisał, co spotkało jego rodzinę na wakacjach. „Trudno uwierzyć, że to koniec” napisał w poście na Facebooku.

Robert Gawliński żegna psa

Robert Gawliński znany jest z miłości do swojego psa Duszka. Niestety, musiał pożegnać zwierzaka po tym jak pupil umarł w tym tygodniu. Muzyk poświęcił mu post na Facebooku:

– Wczoraj nasze serca pękły i jakaś cześć nas umarła razem z Duszkiem. Kochany piesku, przyjacielu, tyle pięknych lat za nami, tyle wspomnień, przygód, tyle miłości. Trudno uwierzyć, że to koniec i żadne słowa nie oddadzą naszej tęsknoty i bólu. Śpij nasz piękny aniołku. Nigdy o Tobie nie zapomnimy — pisze Robert Gawliński pod zdjęciem psa.

 

Rodzina muzyka zdruzgotana

Pies Gawlińskich umarł po trzydniowej podróży do Grecji. Rodzina wybrała się na wakacje samochodem, żeby nie męczyć pupila podróżą samolotową. Jednak trzy dni w samochodzie w drodze do Grecji były ostatnią podróżą psa. Zwierzak zdechł po dojechaniu na miejsce.

Pies o imieniu Duszek zaczął chorować dwa lata temu. Wykryto u niego guz nowotworowy. Wtedy dla Faktu żona Roberta Gawlińskiego powiedziała:

– Nasz Duszek miał półtoracentymetrowego guza. Teraz nie mamy w domu innych tematów, tylko pies jest dla nas najważniejszy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

robert gawliński
fot. facebook.com @RobertGawlinski

Robert Gawliński pożegnał swojego psa.

robert gawliński
fot. facebook.com @RobertGawlinski

Robert Gawliński mocno przeżył odejście swojego pupila.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zanim wejdzie w życie, spłać wszystko. Inaczej nowe prawo doprowadzi cię do RUINY
  2. Agata Duda nie będzie zachwycona. Projektantka ostro powiedziała, co myśli o jej wizerunku
  3. Wmówili jej, że jej dziecko urodziło się martwe. Dopiero po latach poznała bolesną prawdę
  4. Młody gwiazdor przyznał, że kariera wpędziła go w uzależnienie. „Każdego dnia byłem naprawdę bardzo pijany”
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił
Poprzedni artykułJaka sukienka wyszczupla ramiona? 5 najlepszych fasonów
Następny artykułCzym płyn micelarny różni się od toniku? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.