Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Robert Górski ma żonę młodszą o 14 lat. Zna ją cała Polska, prawie nikt nie wie, że są razem
Michał Fitz
Michał Fitz 23.09.2023 12:57

Robert Górski ma żonę młodszą o 14 lat. Zna ją cała Polska, prawie nikt nie wie, że są razem

Robert Górski z żoną
fot. KAPiF; Robert Górski z żoną

Robert Górski jest od ponad 2 dekad postacią szalenie popularną w naszym kraju, a mimo to nie sposób nazwać go celebrytą, bo żyje skromnie i nie obnaża swojej prywatności. Na tyle, że spora część jego fanów może nie zdawać sobie sprawy z tego, kto jest jego żoną. A ta też nie jest anonimowa.

Robert Górski - żona

Żoną Roberta Górskiego jest Monika Sobień. To dziennikarka i publicystka, która ma na swoim koncie już aż 6 książek. O najnowszej z nich było niedawno bardzo głośno. To właśnie Sobień jest bowiem autorką “Imperium Lewandowska”, która jest nieautoryzowaną opowieścią o życiu i działaniach biznesowych żony kapitana reprezentacji Polski.

Jej teksty regularnie można też przeczytać w “Zwierciadle”. Występuje także na przeróżnych wydarzeniach, w ramach których korzysta ze swojej wnikliwości, przepytując zaproszonych gości.

TVP nie dała rady tego ukryć. Wszyscy widzieli, co wydarzyło się na koncercie "Murem za polskim mundurem"

Robert Górski i jego żona byli krytykowani

Roberta Górskiego i jego małżonkę dzieli 14 lat. Polski show-biznes widział już pary, w których różnica wieku była znacznie większa, ale taka wystarczy, by opinia publiczna zaczęła wysnuwać krzywdzące, stereotypowe plotki. Również w tym przypadku Sobień została posądzona o skok na pieniądze i popularność męża.

Para stanęła na ślubnym kobiercu cztery lata temu i nic nie wskazuje na to, by mieli być nieszczerym małżeństwem. Wręcz przeciwnie, para już może pochwalić się owocem swojej miłości, córką, której dali na imię Malina.

Jak Robert Górski żyje z żoną?

Jakiś czas temu Monika Sobień udzieliła wywiadu dla “Interii”, w którym opowiedziała nieco więcej o swoim małżeństwie. To w niczym nie przypomina celebryckiej relacji.

górski żona.jpg
Robert Górski z żoną
fot. KAPiF

Górscy wciąż mieszkają w bloku i próżno doszukiwać się w ich garderobie ekskluzywnych marek. Zamiast tego woleli odkładać pieniądze na dom na Mazurach.

górski żona (2).jpg
Robert Górski z żoną
fot. KAPiF

Źródło: Interia/ Telemagazyn