Robert Lewandowski
Fot. instagram.com/_rl9/

Robert Lewandowski pęka z dumy. W rodzinie pojawi się kolejne dziecko, mamy zdjęcia

Robert Lewandowski niedawno został tatą, lecz jak się okazuje, to nie koniec niespodzianek. Siostra piłkarza, Milena Lewandowska-Miros na mediach społecznościowych potwierdziła plotki, że spodziewa się dziecka. Sportowiec już po raz drugi zostanie wujkiem. Mamy zdjęcia ciążowego brzuszka!

Robert Lewandowski osobiście nigdy nie potwierdził plotek o tym, że jego siostra jest w ciąży. Sama zainteresowana zwlekała wręcz do ostatniej chwili – zdjęciami z brzuszkiem podzieliła się w Dzień Mamy. Fani rodziny są zachwyceni.

Siostra piłkarza zostanie mamą

O tym, że Milena Lewandowska-Miros, siostra znanego polskiego piłkarza, jest w ciąży, plotkowano już od początku tego roku. W lutym kolorowa prasa poinformowała o tym jako pierwsza, lecz aż do maja nikt z rodziny nie skomentował tych informacji. 

Robert Lewandowski na pewno się cieszy, że w tym samym roku został po raz drugi tatą oraz zostanie kolejny raz wujkiem. Odkąd jego siostra potwierdziła ciążę 26 maja, nie stroni już od publikacji zdjęć w błogosławionym stanie.

Robert Lewandowski: chrześniak

Robert Lewandowski został wujkiem po raz pierwszy pięć lat temu, kiedy to na świat przyszedł syn jego siostry Mileny. Nic dziwnego, że znany sportowiec od razu dostał miano chrzestnego. 

Niestety w tym roku rodzina musiała zrezygnować z hucznych imprez ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce, ale siostra piłkarza z okazji Dnia Dziecka postanowiła opublikować profesjonalną sesję zdjęciową na Instagramie. Na jednym ze zdjęć pozuje ze swoim mężem, a na drugim z synem Leonem. Widać również, że kobieta wkrótce ponownie zostanie mamą. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

Robert Lewandowski już wkrótce zostanie drugi raz wujkiem. 

Robert Lewandowski
Fot. instagram.com/lewandowskamilena7

Anna i Milena Lewandowskie będą mogły chodzić na wspólne spacery!

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: jastrzabpost.pl 

Poprzedni artykułTragiczny finał zabawy, dziecko w ciężkim stanie. Młodszy brat próbował wezwać pomoc
Następny artykułMałgorzata Rozenek-Majdan kończy 42 lata. Czego jej życzycie?
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.