Robert Lewandowski nie posiada się ze szczęście. Wszystko przez wydarzenia, które miały miejsce w ostatni piątek. To właśnie wtedy jego radość sięgnęła zenitu, a będzie jeszcze lepiej. Teraz pozostaje nam tylko czekać na finał. Cała rodzina świętuje. 

Robert Lewandowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków w kraju i na świecie. Piłkarz nie tylko jest niezwykle utalentowany, ale z drugiej strony wraz ze swoją żoną Anną stanowią rodzinę niemalże idealną, którą podziwiają wszyscy. Dlatego też każda rewelacja z ich życia cieszy się tak szerokim zainteresowaniem. 

Robert Lewandowski jest wniebowzięty 

Ostatni czas dla Roberta Lewandowskiego jest obfity w sukcesy nie tylko na polu prywatnym, ale przede wszystkim zawodowym. Jednak radość sięgnęła zenitu już w piątek, kiedy piłkarz strzelił w meczu Bayernu Monachium, który grał w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z FC Barceloną. To właśnie wtedy Robert Lewandowski zdobył czternastą bramkę w tych rozgrywkach Ligi Mistrzów. 

Tym samym zdolny piłkarz zbliża się do pobicia rekordu ustanowionego w sezonie 2013/2014, przekazuje onet.pl. Obecnie rekord należy oczywiście to Cristiano Ronaldo, lecz może już wkrótce to się zmieni, pozostaje nam już tylko czekać. 

  1. Klamka zapadła, Sejm już podjął decyzję. Chodzi o miliony Polaków
  2. Dziennikarka TVN została napadnięta przez nietrzeźwego mężczyznę pod kościołem. Ujawniła szczegóły dramatycznej historii ze swojej młodości

Pozostaje już tylko czekać

Jak przekazuje portal onet.pl, jeżeli Robert Lewandowski wciąż będzie miał tak dobra passę, to wkrótce pobije rekord. Ma jeszcze dwa spotkania, zatem wszystko może się jeszcze zdarzyć. My oczywiście trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że już wkrótce się uda. 

Powodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

robert lewandowsk
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Robert Lewandowski jest niezwykle szczęśliwy, do rekordu dzieli go tylko krok. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fatalne doniesienia o Lechu Wałęsie, nie jest dobrze. Jest nieuleczalna, trudno z nią żyć
  2. Pies „ratujący” swoją właścicielkę. Najlepsze, co dziś zobaczysz, dobry humor gwarantowany do końca dnia
  3. Obierzesz jajko w trzy sekundy, jeśli zastosujesz jeden trik. Najszybsza i banalnie prosta metoda podbija sieć
  4. Dawid Woliński pokazał mieszkanie, fanów zatkało. Przez jedną rzecz wylało się morze krytyki
  5. Smutne wieści z Lubelszczyzny. Zamiast radosnych chwil, nowożeńcy przeżywają dramat

Źródło: onet.pl 

 

 

Poprzedni artykułMagda Mołek została pobita, ujawniła szczegóły swojego koszmaru. „Z całej siły uderzył mnie w twarz”
Następny artykułTrzaskowski poinformował Polaków. Zapowiedział, co stanie się 5 września na oczach wszystkich
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.