Na oficjalnym Twitterze „Łączy nas piłka” pojawiło się zdanie, które wywołało wielkie zamieszanie wśród fanów piłki nożnej. „Robert Lewandowski kończy karierę” – te 4 słowa zaniepokoiły fanów sportowca. Okazało się jednak, że to tylko efekt internetowej zabawy, a Robert Lewandowski ma się dobrze i z pewnością jeszcze nie kończy swojej przygody z piłką.

Internauci wstrzymali oddech, kiedy przeczytali komunikat na twitterowym profilu „Łączy nas piłka”. Netflix zapoczątkował zabawę: „Napisz historię, grozy używając tylko 4 słów”, w której PZPN wziął udział, trzeba przyznać, że żart z Lewandowskim im się udał.

„Robert Lewandowski kończy karierę” – zabawa Netflixa podniosła ciśnienie polskim kibicom

„Napisz historię grozy, używając tylko 4 słów” – oto jedyna zasada internetowej zabawy Netflixa, w której wziął udział PZPN. Na Twitterze „Łączy nas piłka” opublikowano zdanie, po którym powiało grozą.

„Robert Lewandowski kończy karierę” – kiedy kibice przeczytali ten wpis, zamarli na moment. Pod postem pojawiła się masa komentarzy:

-Dostałem zawału

-Ale, żeby aż tak wymyślić. Litości nie macie

-Prawie zasłabłem — pisali internauci.

Początkowo wiele osób naprawdę się zmartwiło, dopiero później, kiedy zorientowali się, że to tylko efekt zabawy, poczuli ulgę. Trzeba przyznać, udał im się psikus.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Policja szuka starszej kobiety. Jest podejrzana o podpalenie i zniszczenie nagrobka

Źródło: Twitter

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.