Robert Lewandowski stał się niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznej Gali Mistrzów Sportu. Kontrowersje wzbudził jednak jeden z elementów stroju, który „Lewy” postanowił założyć w dniu wydarzenia. Internauci nie mieli litości – na piłkarza spadły gromy.

Robert Lewandowski w ogniu krytyki. Powodem zegarek

Mimo początkowych zachwytów na sportowca szybko spadła krytyka. Wiązało się to między innymi z zegarkiem, który postanowił założyć na rękę.

Idealnie skrojony garnitur postanowił on bowiem uzupełnić zegarkiem o wartości… mieszkania w centrum Warszawy. Model Patek Philippe Nautilus 5726/1A-014 wyceniany jest bowiem na około 700 tysięcy złotych.

Zarobki piłkarza pozwalają mu jednak na podobne zakupy. Według danych niemieckiego „Bild” Lewandowski zarabia bowiem około 23 milionów euro za jeden sezon, co należy do jednej z najwyższych kwot w przypadku europejskich zawodników.

Pod jednym z facebookowych postów dotyczących wartości zegarka „Lewego” natychmiast pojawiły się jednak krytyczne komentarze.

Niech sobie rozum kupi… i żonie – napisał jeden z internautów.

Uważacie, że podobne opinie są zasadne?

View this post on Instagram

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kobieta w „Pytaniu na śniadanie” nagle zaczęła apelować do rządu. Wszystko poszło na żywo
  2. Wyszło na jaw, dlaczego Lewandowska nie zjawiła się na Gali Mistrzów Sportu. Niesłychane wieści

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl