Robert Lewandowski z córką stworzył wyjątkową relację, opartą na trosce, miłości i poczuciu bezpieczeństwa. Chociaż gwiazda futbolu pilnie strzeże swojej prywatności, to raz na jakiś czas publikuje zdjęcia z rodzinnego albumu. Ostatnio w sieci pojawiło się zdjęcie piłkarza ze śliczną Klarą. Jak razem wyglądają?

Robert Lewandowski z córką

Najnowsze zdjęcia Roberta Lewandowskiego z córką bije rekordy popularności. Zaledwie kilka godzin temu Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie swojego męża i córki, czym zaskarbiła sobie sympatię wielu fanów. Internauci nie szczędzili ciepłych słów pod adresem wspaniałej rodziny.

Robert chroni prywatność swojej córki i nie upublicznia jej wizerunku. Chociaż w jego mediach społecznościowych możemy zobaczyć wiele zdjęć z ukochaną Klarą, to dziewczynka zawsze jest odwrócona tyłem, by nie było widać jej twarzy.

Nic dziwnego, że rodzice Klary zdecydowali się na taki krok. W dobie internetu zdjęcia dziewczynki obiegłyby wszystkie media i trudno byłoby zapanować nad życiem prywatnym jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu.

Jakim ojcem jest Robert Lewandowski?

Mimo natłoku obowiązków, Robert Lewandowski stara się każą wolną chwilę poświęcać rodzinie. Napastnik Bayernu Monachium wielokrotnie powtarzał, że narodziny Klary zmieniły jego życie nie do poznania, o czym opowiedział w wywiadzie dla  babybyann.com:

— Ojcostwo zbiegło się również z przekroczeniem 30-stki przeze mnie. I ja w związku z tymi dwiema kwestiami obserwuję u siebie zmiany. Jak wracam do domu smutny, bo nie udało się wygrać meczu i patrzę na Klarę, która mnie wita albo śpi smacznie w łóżeczku, wtedy wiem, co w życiu jest ważne: rodzina. Oczywiście to, co robię zawodowo również, ale to dzięki rodzinie „ból zawodowy” jest mniejszy. Czasami nie chodzi o mecz, ale o jakieś inne problemy, które wcześniej zdawały się duże. Powrót do domu, spojrzenie na Klarę powoduje, że te problemy nagle znikają i uświadamiam sobie, że zaprzątałem sobie głowę sprawami, które nie powinny mieć większego znaczenia — wyznał piłkarz. 

Widok Roberta całującego dziewczynkę wzruszył wielu internautów. Od razu widać, że tych dwoje łączy wyjątkowa więź. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

robert lewandowski z córką
instagram.com @_rl9

Robert Lewandowski z córką wygląda wspaniale!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCórka Małgorzaty Sochy skończyła 2 lata! Wyprawiła jej huczne przyjęcie [ZDJĘCIA]
Następny artykułThe Odder Side. Polska marka, którą pokochały gwiazdy i blogerki