Robert Więckiewicz z żoną przed laty przeżyli kryzys. Jakiś czas temu za sprawą dziennika Fakt głośno było o rzekomym romansie Więckiewicza. Kim jest Natalia Adaszyńska, żona aktora?

Kilka lat temu małżeństwo Roberta Więckiewicza było poważnie zagrożone. Wszystko przez rzekomy romans aktora, na którym został przyłapany przez paparazzi dziennika Fakt w 2012 roku. Minęło jednak kilka lat i Robert Więckiewicz z żoną są obecnie silniejsi niż kiedykolwiek!

Robert Więckiewicz z żoną przeżył poważny kryzys

Małżeństwo aktora stanęło pod znakiem zapytania, gdy w 2012 roku prasa przyłapała Więckiewicza na romantycznym spacerze w parku w towarzystwie tajemniczej blondynki. Wtedy też zaczął się kryzys w związku aktora. Według portalu styl.pl żona Więckiewicza w pierwszym odruchu spakowała jego walizki i chciała zakończyć małżeństwo. Zgodziła się na pozostanie w związku tylko ze względu na syna. Aktorowi z czasem udało się odbudować zaufanie żony i mimo pojawiających się plotek o rzekomym kryzysie, para jest nadal razem. Kim jest Natalia Adaszyńska, żona Roberta Więckiewicza?

Kim jest Natalia Adaszyńska?

Urodzony w Nowej Rudzie Więckiewicz poznał przyszłą żonę po przeprowadzce do Warszawy. Natalia Adaszyńska była wówczas kierownikiem literackim w Teatrze Rozmaitości. Podobno aktor długo musiał zabiegać o jej względy, a dzięki Natalii udało mu się mądrze pokierować karierą. Więckiewicz przyznaje, że żona jest recenzentką scenariuszy proponowanych aktorowi. Ma w niej nie tylko partnerkę, ale także spore wsparcie zawodowe.

– Nasze spotkanie zeszło się w czasie z moim dojrzewaniem. To było siedem lat temu, ja byłem już po trzydziestce i uznałem, że wystarczy tego lekkiego i hulaszczego życia, że chciałbym poznać coś innego. Przyszedł po prostu właściwy moment – powiedział Więckiewicz w wywiadzie dla magazynu Viva! w 2016 roku.

W październiku zeszłego roku małżeństwo pojawiło się razem na festiwalu filmowym w Gdyni. Na zdjęciach para wygląda na szczęśliwą: Robert Więckiewicz z żoną obejmują się i uśmiechają. Najwyraźniej udało im się na dobre odbudować związek i na co dzień nie udzielają informacji na temat życia prywatnego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

robert więckiewicz z żoną
youtube.com @KinoSwiatPL

Robert Więckiewicz z żoną obecnie rzadko pojawia się na czerwonych dywanach.

robert więckiewicz z żoną
youtube.com @HBO Polska

Para przed laty musiała poważnie popracować nad swoim związkiem.

robert więckiewicz z żoną
youtube.com @naEKRANIEpl

Mimo kryzysu para jest ze sobą do dziś.

robert więckiewicz z żoną
instagram.com/odwroceni.ojcowie_i_corki

Natalia Adaszyńska, żona aktora zdecydowała się z nim zostać ze względu na syna.

robert więckiewicz z żoną
instagram.com/odwroceni.ojcowie_i_corki

Obecnie o Więckiewiczu słyszymy głównie w kontekście jego pracy, a nie życia prywatnego.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Włosy Julii Wieniawy mają teraz inny kolor i długość. Drastyczna zmiana dla filmu
  2. Beata Tadla miała udar? „Prosto z telewizji zawieziono mnie do szpitala”
  3. Księżna Kate szczerze o ciąży! NIE będzie czwartego Royal Baby!
  4. Mąż Katarzyny Zielińskiej to rodowity góral. Studiował na Harvardzie

źródło: styl.pl, party.pl, fakt24.pl

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKatarzyna Glinka zaręczyła się. Kim jest partner aktorki?
Następny artykułKrystyna Janda w szczerym wyznaniu: „Gdyby lekarze nie pomogli mi z ciążą, to bym nie żyła.”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.