Rocznica ślubu tej pary jest już ich wspólnym dwudziestym trzecim takim świętem. Gdy dobrze się przyjrzymy, szybko okaże się, że doskonale znamy te twarze, jednak minęło mnóstwo czasu i na pierwszy rzut oka sprawa może nie okazać się taka oczywista.

Zdjęcie przedstawia bardzo znane osoby, a ściślej jedna z nich stała się nawet historyczną dla naszego kraju. Czy już wiecie kogo widać na zdjęciu?

23. rocznica śluby Państwa Małyszów

Fotografia pochodzi z 16 czerwca 1997 roku ze ślubu Adama Małysza i Izabeli Małysz. Małżeństwo od tylu lat zgodne i szczęśliwe w tym roku świętowało swoją 23 już rocznicę. Warto wspomnieć, że ich ślub miał nietypowy charakter, ponieważ był ekumeniczny.

Adam Małysz jest bowiem protestantem, a jego żona katoliczką. Jak podaje plotek.pl, ich córka Karolina przyjęła chrzest katolicki. Zdjęcia, jakie pojawiły się na Facebooku z wesela Małyszów, zachwyciły fanów. Para oddaje idealnie klimat tamtych lat, elegancki Adam w popielatym garniturze i Izabela w pięknej sukni z perłami na szyi dosłownie zapierają dech w piersiach.

Izabela Małysz o mężu

Izabela Małysz musiała poradzić sobie z wielkim rozgłosem, jakim cieszył się jej mąż. Wybitnie utalentowany Adam Małysz każdy kolejnym skokiem zachwycał polską publiczność, szybko stał się gwiazdą, legendą i przykładem do naśladowania dla młodszych pokoleń. Izabela musiała wychowywać małą córeczkę podczas gdy Adam osiągał kolejne, niezwykłe sukcesy.

Wówczas w rozmowie z Faktem, żona skoczka przyznała:

-Patrzę na to z perspektywy kobiety. Adam to miłość mojego życia. Myślę, że spędzę z nim resztę swoich dni, więc jeśli miałabym wybierać drugi raz, zdecydowałabym tak samo. Niezależnie od tego, kim jest i jakie odnosił sukcesy, a dlatego, że jest takim człowiekiem – mówiła Izabela Małysz.

Izabela Małysz przyglądała się sukcesom męża nieco z  boku, zawsze pozostając dumną i kochającą żoną. Adam uwielbia wstawiać zdjęcia z małżonką na swój oficjalny profil na Instagramie. Ostatnio z okazji jej urodzin napisał:

-Wczoraj świętowałem ja, a dzisiaj urodziny mojej wspaniałej żony Izy. Kochanie, wszystkiego najlepszego! – złożył urocze życzenia skoczek. 

rocznica ślubu
fot. facebook.com/Rodziny i dziewczyny skoczków

 

Poprzedni artykułPamiętacie Klaudiusza z ”Big Brothera”? Pokazał zdjęcie z dorosłym synem, fani zachwyceni
Następny artykułWidzieliśmy go w ”Ranczo”, ”Miodowych latach”, ”M jak miłość” i wielu innych. Aktor nie żyje, wczoraj odbył się jego pogrzeb
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl