Rodzice nowo narodzonego dziecka byli w szoku. Trzymali w ramionach martwe dziecko, którego tak długo wyczekiwali. Jak wielka jest siła miłości i jak może zdziałać cuda, pięknie widać w ich historii. Wydarzył się prawdziwy cud!

Kate i David Ogg mieli zostać rodzicami bliźniąt. Nie spodziewali się jednak tego, że do porodu dojdzie kilka tygodni wcześniej. Pierwsza na świecie pojawiła się córka. Jak stwierdzili lekarze, była silna i zdrowa. Jednak drugie dziecko po narodzeniu nie oddychało. Badanie potwierdziło przypuszczenia personelu medycznego – nowo narodzony chłopczyk nie żył. Świeżo upieczeni rodzice, choć przeżywali koszmar, nie chcieli pogodzić się z werdyktem lekarzy.

Rodzice walczyli o życie dziecka

Przez wiele lat starali się o dziecko. Kiedy dowiedzieli się więc, że będą to bliźniaki, wywołało w nich to wielką radość. Wieści o tym, że jedno z bliźniąt nie żyje wywołała u pary ogromny smutek. Mimo wszystko Kate bardzo chciała wziąć martwe dziecko w swe objęcia, by móc przytulić je po raz ostatni. Chłopczyk był zimny, więc ojciec okrył syna swoją koszulą, żeby zapewnić mu dodatkowe ciepło.

Rodzice nie przestawali mówić do dziecka, opowiadać mu o siostrze i tym jak bardzo chcieli, by chłopczyk był teraz z nimi. Matka w pewnym momencie kazała mu się nawet obudzić. Jednak lekarz wiedział, że te starania idą na marne. Dziecko nie żyło. Poprosił parę, by pożegnała się z nim i chciał zabrać martwe niemowlę. Matka mogła jednak przysiąc, że poczuła, jak chłopiec się poruszył. 

Nieoczekiwanie ich upragniony synek otworzył oczy, po czym złapał ojca za palec. Teraz już nie było żadnych wątpliwości – dziecko jednak żyło!

rodzice
youtube.com

Szczęśliwa mama z bliźniętami.

Prawdziwy cud

Lekarze natychmiast zbadali chłopca i okazało się, że jego funkcje życiowe wróciły! Nie byli w stanie racjonalnie wytłumaczyć tego, co się zdarzyło. Jedna z hipotez zakłada, że to odgłos bicia matczynego serca ożywił przytulone do piersi dziecko. Wszyscy obecni przy porodzie uważają, że byli świadkami cudu. Rodzice mają obecnie już trójkę dzieci i są przeszczęśliwą rodziną.

rodzice
youtube.com

Rodzeństwo jest teraz nierozłączne

rodzice
youtube.com

Szczęśliwi rodzice wraz ze swoimi dziećmi

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy kot na świecie. Cena tej rasy przyprawia o zawrót głowy
  2. Otylia Jędrzejczak po wypadku brata poważnie myślała o samobójstwie. „Nazywali mnie morderczynią”
  3. ”Starszy mąż ma społeczno-ekonomiczne zalety. Nie mogłabym być z rówieśnikiem”
  4. 61-letni mężczyzna związał się z lalką i porzucił rodzinę. „Zakochałem się”
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

Źródło: szokuje.pl, youtube.com