Rodzice jechali samochodem pod wpływem alkoholu i narkotyków. Wieźli ze sobą małe dziecko. Przerażająca sytuacja miała miejsce w Stanach Zjednoczonych, w stanie Ohio. Nieodpowiedzialnych rodziców zatrzymano i zrobiono zdjęcia. Policja była w szoku, po tym, jak zobaczyła, w jakim są stanie. Byli niemalże nieprzytomni.

W stanie Ohio, w USA o mały włos nie doszło do ogromnej tragedii. Podczas rutynowego patrolu, policja zwróciła uwagę na dziwnie poruszający się pojazd. Okazało się, że za kierownicą był pijany ojciec, a towarzyszyła mu znarkotyzowana partnerka. Wieźli ze sobą dziecko! Nieodpowiedzialni rodzice zostaną surowo ukarani za swój czyn. Zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości. 

Pijani rodzice za kierownicą

Samochodem kierował pijany do nieprzytomności mąż, a obok towarzyszyła mu znarkotyzowana żona. Na tylnym siedzeniu podróżowało z nimi małe dziecko. Policja ze stanu Ohio w Stanach Zjednoczonych była zaniepokojona samochodem, który poruszał się po drodze. To, co zobaczyli podczas rutynowej kontroli, przerosło ich wyobrażenia.

– Uważamy, że to konieczne, aby pokazać drugą stronę tego okropnego narkotyku, jakim jest heroina. Dziecko, które wieźli ze sobą rodzice, nie zdaje sobie sprawy z tego, co mogło ich spotkać. Maluch nie rozumie, ale mamy nadzieję, że ta historia wpłynie na ludzi i zastanowią się oni dwa razy, zanim wezmą narkotyki i będą prowadzić samochód, w dodatku z dzieckiem – mówił rzecznik prasowy policji w Ohio.

Rodzice zostaną ukarani

Z raportu policji wynika, że samochód, jakim poruszali się pijani rodzicie, był prowadzony chaotycznie, co więcej bardzo gwałtownie zahamował przed szkolnym autobusem, prawie w niego uderzając. Policja, która przyjechała na miejsce była przerażona, gdy zobaczyła, w jakim stanie są rodzice. Kierujący ojciec miał wywrócone oczy, niezrozumiale bełkotał, a jego głowa nerwowo podskakiwała do góry, za to towarzysząca mu na przednim siedzeniu żona była całkowicie była blada i spała.

Na szczęście siedzącego z tyłu małego chłopca, bez problemu udało się wyciągnąć z samochodu. Nic mu się nie stało i był w dobrym stanie. Policja nie miała problemy z identyfikacją. Pijani rodzice poniosą poważne konsekwencje. Policja opublikowała zdjęcia pijanych rodziców, aby tym samym ostrzec innych kierowców przed strasznym działaniem heroiny, a także niebezpieczeństwie, jakie może wywołać tak nieodpowiedzialna jazda. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzicie
distractify.com, heftig.de

Pijani i znarkotyzowani rodzice prowadzili samochód. 

rodzice
distractify.com, heftig.de

Zostali zatrzymani, a dziecko odwieziono w bezpieczne miejsce. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Inspektorat bije na alarm: Popularny ser zakażony. Zjedzenie grozi nawet śmiercią
  2. Monika Miller o Leszku Millerze: ”Każdy popełnia błędy, ale jeśli chodzi o dziadka, to on naprawdę bardzo rzadko się myli”
  3. Reni Jusis źle zniosła porażkę w „Tańcu z Gwiazdami”? ”Nie zgadzamy się z tym. Uważamy, że jest to totalnie niesprawiedliwe”
  4. Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułSCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI
Następny artykułSzczeniak na torach kolejowych. Przejechał po nim pociąg [NAGRANIE]
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.