Rodzice przyszli na sesję zdjęciową ze swoją nowo narodzoną pociechą. Nie od dziś wiadomo, że kadry takie nie tylko chwytają za serce, ale również stanowią wyjątkową pamiątkę rodzinną, która nawet po wielu latach wywołuje uśmiech na twarzy. W studiu fotograficznym dość szybko okazało się, że tym razem to właśnie rodzice skradli całą uwagę fotografa. Ich poczynania są niewiarygodne.

Nie ulega wątpliwości, że rodzicielstwo to twardy orzech do zgryzienia. Mimo że uśmiech ukochanej pociechy wynagradza wszystko, zmęczenie, nieprzespane noce, kolki i płacz z niewiadomego powodu, niekiedy dość mocno dają się we znaki. Rodzice, którzy postanowili zabrać noworodka na profesjonalną sesję zdjęciową, są tego najlepszym przykładem. Ich zachowanie nie pozostawia żadnych złudzeń!

Rodzice przyszli na sesję z noworodkiem

Sesje noworodkowe od jakiegoś czasu cieszą się ogromną popularnością. W zasadzie to zupełnie zrozumiałe. W końcu to wyjątkowy sposób na uwiecznienie pierwszych tygodni malucha. Przyjęło się, że najlepszy moment na wykonanie takich zdjęć to pierwsze dwa tygodnie życia dzieciątka. Dlaczego? Noworodki w tym czasie przesypiają większość dnia, a ich sen jest mocny i głęboki.

Niestety, tego samego nie można powiedzieć o rodzicach maluszka, którzy nieustannie czuwają nas swoim małym skarbem. W momencie, gdy dochodzi do tego jeszcze przewijanie, karmienie i utulenie do snu… nieprzespane noce stają się czymś zupełnie naturalnym.

  1. Rafał Brzozowski planuje ślub. Kim jest jego piękna ukochana?
  2. Siostra Anny Przybylskiej ujawniła jak wygląda jej grób. Łzy same płyną do oczu
  3. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Zginęła potrącona przez samochód

Skradli całą uwagę fotografa

Rodzice, którzy przybyli z noworodkiem na sesję zdjęciową, na własnej skórze przekonali się, że wychowywanie pociechy potrafi być naprawdę wyczerpujące. Jeszcze w trakcie przygotowywania rekwizytów… zasnęli na kanapie.

Delikatne szumy i ciepłe powietrze, które mają za zadanie działać kojąco na maluchy, tym razem wyciszyły również przemęczonych rodziców. Fotograf, która wykonywała sesję, szczerze przyznaje, że młode małżeństwo przespało około 45 minut i wszystko wskazuje na to, że naprawdę tego potrzebowali. Całe szczęście ich pomoc nie była potrzebna, a efekty sesji są powalające!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rodzice
facebook.com @Simply Joyful Moments

Rodzice przyszli z noworodkiem na sesję zdjęciową.

Rodzice
facebook.com @Simply Joyful Moments

Usnęli z przemęczenia.

Rodzice
facebook.com @Simply Joyful Moments

Efekty sesji są powalające.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Masz stare rajstopy? Nie wyrzucaj ich, znamy 5 sposobów na ich genialne wykorzystanie
  4. Kim jest Krzysztof Radzikowski z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia o jego sukcesach
  5. Sąd zajmie się sprawą grobu Piotra Woźniak-Staraka. Doszło do złamania prawa?
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: webniusy.com

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.