Rodzice przeżyli ból, jakiego nie życzy się nawet najgorszemu wrogowi. Czasami nawet najmniejszy objaw może doprowadzić do tragedii, która odmieni życie rodziny na zawsze. Lekarka zapewniała, że to nic wielkiego. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że popełniła błąd najwyższej rangi. Rodzina jest załamana, a kraj wstrząśnięty.

W życiu bywają momenty, w których szczęście przeistacza się w istny koszmar. O takiej sytuacji może powiedzieć pewna rodzina, która spędzając długo wyczekiwane wakacje nad polskim morzem, musiała je natychmiastowo skrócić, by zawieźć do lekarza swojego małego synka. Kilkanaście godzin po wyjeździe dziecko już nie żyło.

Lekarka popełniła błąd

Mały Maksio spędzał wakacje z rodzicami nad Bałtykiem, kiedy nagle zaczął ciężko oddychać. Oddech był niepokojący do tego stopnia, że rodzice postanowili zabrać go do lekarza w Pucku, przekazuje fakt.pl. Lekarka stwierdziła, że nie jest to nic niepokojącego, i że mogą spać spokojnie. Dziecko dostało zastrzyk.

Po całonocnej przeprawie do rodzinnego Łańcuta mama Maksia położyła go do łóżka. Czuwali nad synem całą noc. Nagle Pan Mariusz – tata Maksia zauważył, że głośny oddech ucichł, a w sypialni zrobiło się ciszej. Bezzwłocznie przystąpili do reanimacji i wezwali pogotowie. Niestety było już za późno i dziecko zmarło, jak podaje fakt.pl

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Dziś Polaków czeka ogromna zmiana. W całym kraju zaskoczenie
  2. Papież Franciszek nie wytrzymał. Ostre słowa, sprzeczne z naukami Jana Pawła II, wywołały prawdziwą burzę wśród wiernych

Rodzina jest załamana

Ból, jaki odczuwa rodzina, jest nie do opisania. Rodzice sami ubierali dziecko w trumnie, chcąc w ten sposób pożegnać się z synem. Wierzą, że syn czuwa nad nimi i daje im siłę.

Rodzice pragną prawdy. Apelują, by lekarze byli bardziej rozważni i nie traktowali spanikowanych rodziców z przymrużeniem oka. Rodzina przeżywa teraz fatalne chwile, a poważniejsze podejście do sprawy przez lekarkę mogło przynieść odwrotne skutki.

Mamy nadzieję, że rodzina zmarłego Maksia docieknie sprawiedliwości.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Rodzice małego Maksia są załamani.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do mediów dotarła właśnie przygnębiająca wiadomość. Nie żyje polski polityk
  2. Nowy program rządu z „plusem”. Obejmie grupę społeczną, która do tej pory mogła czuć się pominięta
  3. Kochaliśmy go za kultowe polskie filmy i seriale. Polskę obiegła wiadomość o jego śmierci
  4. Tysiące osób bez prądu, ulice jak rzeki, zalane domy. Dramatyczne zdjęcia z Polski
  5. Antek Królikowski oświadczył się Joannie Opoździe? Na jej palcu pojawił się spektakularny pierścionek
  6. Zwala z nóg, ile Sylwia Bomba włożyła do koperty na weselu. Ubiór gwiazdy powalił wszystkich

Źródło: fakt.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl