Rodzice nie wierzyli własnym uszom, kiedy lekarze wyjawili im prawdę. Ich córka trafiła do szpitala z powodu niepokojącego obrzęku ręki. Nikt nie wiedział, co jej dolega. Tego, co wykazały badania, rodzina się nie spodziewała.

Pewna 4-latka została przewieziona do szpitala z nietypowym obrzękiem na ręce. Dziewczynka źle się poczuła i na miejscu pokazała lekarzom bolesny czerwony pierścień wokół swojej malutkiej rączki. Lekarze początkowo stwierdzili, że to zwykła reakcja alergiczna organizmu dziecka. Jednak to, co pokazały późniejsze wyniki badań, powaliło wszystkich na kolana. Rodzice nigdy tego nie zapomną.

Rodzice nie mieli pojęcia

Sytuacja miała miejsce w chińskim szpitalu w Anhui. Za pierwszym razem to dziadkowie przywieźli wnuczkę na wizytę, aby lekarze wypowiedzieli się na temat zaognionego obrzęku na jej ręce. Wypukła obręcz nie dawała dziewczynce spać. Doktor uznał, że to jedynie reakcja alergiczna, wystawił receptę i odesłał rodzinę do domu.

Leki jednak nie poskutkowały i wygląd ręki pogorszył się. Dziewczynka odczuwała silne pieczenie i ból, więc rodzice natychmiast zabrali ją do szpitala dziecięcego, tym razem w Hangzhou. Tam doktor dokładnie zbadała dziewczynkę, jednak była przerażona podejrzeniami, co może znajdować się w organizmie dziecka. Badanie RTG niestety potwierdziło jej obawy, o których musieli dowiedzieć się rodzice dziewczynki. Po usłyszeniu diagnozy, byli w ogromnym szoku.

  1. Genialny trik na wyczyszczenie piekarnika. Będzie wyglądał na nowy, wystarczy dosłownie chwila
  2. Co najmniej 15 osób rannych, w tym dzieci. Tragiczne wydarzenia podczas imprezy karnawałowej
  3. Znamy reprezentanta Polski na Eurowizję 2020. Młodziutka gwiazda nie miała sobie równych

To nie był pierwszy przypadek

Okazało się, że pod skórą dziewczynka nosiła pod skórą… gumkę, którą wcześniej długo zakładała w formie bransoletki. Rodzice byli przerażeni wiadomością. Gumka przez długi czas uciskała nadgarstek córki, aż do powstania krwawej rany i z czasem nietypowa bransoletka po prostu wrosła w skórę na stałe. 

Rodzice nie mieli pojęcia, jak doszło do tej sytuacji i dlaczego nie zauważyli tego wcześniej. Lekarze zlecili wykonanie operacji, dzięki której udało się usunąć zbędną gumkę z ciała dziewczynki. Podobny przypadek miał już przedtem miejsce w medycynie i był szczególnie niebezpieczny, ponieważ operacja wrośniętej gumki w ostatnim momencie uratowała chłopca przed amputacją ręki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzice
pixabay.com

Pewna dziewczynka trafiła do szpitala z nietypowym problemem.

rodzice
webniusy.com

Badania wykazały, że obrzęk wokół jej ręki to… gumka do włosów, którą nosiła na nadgarstku. Rodzice byli w szoku.

rodzice
webniusy.com

To nie był pierwszy taki przypadek, jedno dziecko zostało dzięki operacji uratowane przed amputacją.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec chory na niezwykle rzadką chorobę nie chce żyć. Wszystko przez rówieśników, którzy go wyśmiewają
  2. Wprowadzono dodatkowe kontrole na polskich lotniskach. Ważna wiadomość dla turystów
  3. Joanna Brodzik przeżyła traumę. Katechetka w dzieciństwie: „Jesteś bękartem i czerwoną świnią”
  4. Agnieszka Woźniak-Starak w młodości. Przypomnijmy, jak bardzo zmieniła się przez lata
  5. Syn Grzegorz Ciechowskiego ma dziś 24 lata. Bruno oddał niezwykły hołd zmarłemu ojcu
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułKobieta grała na skrzypcach. W tym samym czasie lekarze operowali jej mózg
Następny artykuł73-letnia aktorka pokazała się w bikini. Legenda kina powaliła na kolana figurą
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.