Rodzice podobno już wcześniej zdradzali swoje obawy względem przedszkolanki. Niestety, doszło do najgorszego. Ich 3-letnia córeczka została zamordowana. Sekcja zwłok dziewczynki ujawniła ślady przemocy. Kobiecie postawiono zarzut zabójstwa. Szczegółowe informacje przedstawiamy poniżej.

Do tego wstrząsającego zdarzenia doszło w Niemczech, w miejscowości Viersen już ponad miesiąc temu. Jak podaje portal rmf24.pl, 3-letnia dziewczynka w poważnym stanie trafiła do szpitala, gdzie po dwóch tygodniach zmarła.

Rodzice skarżyli na przedszkolankę

RTL informuje, że rodzice 3-letniej dziewczynki podobno już wcześniej mieli pewne obawy co do zajmującej się ich dzieckiem przedszkolanki. Ich zdaniem kobieta bywała nawet agresywna i niestety najprawdopodobniej doszło do morderstwa. Trwa w tej sprawie śledztwo.

21 kwietnia przyjęto zgłoszenie o wezwaniu pogotowia ratunkowego do przedszkola. 3-letnia dziewczynka o życie walczyła aż 2 tygodnie, ale niestety 4 maja zmarła. Mówi się, że miała problemy z oddychaniem, a sekcja zwłok wykazała w tym udział osób trzecich. Na szyi i klatce piersiowej dziewczynki widoczne były ślady.

  1. Małgorzata Socha potwierdziła smutne plotki. Aktorka drży na samą myśl
  2. Zostało ci mięso z rosołu? Genialny pomysł na wykorzystanie resztek, domownicy będą zachwyceni
  3. Nowe epicentrum koronawirusa. 365 tysięcy osób zakażonych, nie żyje prawie 23 tysiące

Żadni rodzice nie chcieliby tego przeżyć

Śmierć dziecka to dla rodziców niewyobrażalny ból i ogromna strata. Gdy ponadto dochodzi do morderstwa, do którego można było nie dopuścić, pojawiają się wyrzuty sumienia oraz złość. To bardzo trudny czas i niestety przykre uroki życia.

Mamy nadzieję, że takie sytuacje nie będą miały więcej miejsca, choć niestety o przemocy wobec dzieci słyszy się bardzo często. Nie tak dawno donosiliśmy o innym niemieszczącym się w głowie zdarzeniu, do którego doszło na terenie Polski. Na wysypisku śmieci znaleziono ciało noworodka. Całość opisujemy tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzice
Fot. BBC Creative, Unsplash

Do morderstwa doszło w przedszkolu.

rodzice
fot. unspalsh.com/Arwan Sutanto

Ofiarą padła 3-letnia dziewczynka.

agnieszka
fot. pexels.com/Kat Jayne

Rodzice dziewczynki ponieśli ogromną stratę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koronawirus w przedszkolu pod Warszawą. Trzy osoby zakażone. Placówka zamknięta do odwołania
  2. Trafili na opuszczoną chatę pośrodku pustkowia w Polsce. Weszli do środka i aż przeszły ich ciarki, niewiarygodne
  3. Danuta Holecka dała prawdziwy popis podczas wywiadu z prezydentem w TVP. “Himalaje propagandy”
  4. Z ostatniej chwili: Do kiedy będziemy nosić maseczki? Minister Zdrowia odpowiedział
  5. Pies z ludzką twarzą. Ludzie są porażeni, gdy widzą jego zdjęcia
  6. Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia: Padł rekord ofiar śmiertelnych Covid-19, fatalne wiadomości

źródło: rmf24.pl

Poprzedni artykułAbsolutny polski klasyk. „Złotopolscy” lecieli w każdym domu, w twoim też?
Następny artykułNa jaw wyszły plany rządu. Wiemy, gdzie nie trzeba będzie nosić maseczek, a gdzie nakaz zostanie podtrzymany
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.