Rodzice tuż po urodzeniu postanowili wyrzec się swojej córeczki. Pewnie wam też będzie trudno w to uwierzyć, ale powodem był jej wygląd, który według nich pozostawiał wiele do życzenia. Bohaterski dziadek postanowił ocalić życie niechcianej dziewczynki. 

Chyba nikogo nie musimy przekonywać co do faktu, iż wcześniaki są o wiele mniejsze i nieco różnią się od dzieci donoszonych do 38 tygodnia ciąży. Zwykle jednak rodzice robią wszystko, aby otoczyć swojego maluszka szczególną opieką i jak najszybciej zabrać go ze sobą do rodzinnego domu. Tym razem jednak było zupełnie inaczej. 

Rodzice wstydzili się córeczki, która była wcześniakiem

Mamata i jej mąż Ajay zaraz po porodzenie postanowili oddać swoje dziecko do domu narodzin. Powodem był niecodzienny wygląd dziewczynki. Musicie wiedzieć, że urodziła się ona w 7 miesiącu ciąży. Zaraz po porodzie maleństwo ważyło niecały kilogram. 

Rodzice
wadiahostiptals.org

Rodzice wstydzili się za wygląd dziewczynki. Stwierdzili, że nie mogą się nią zaopiekować.

Kiedy matka dziewczynki zobaczyła swoją nowo narodzoną pociechę stwierdziła, że nie będzie umieć jej pokochać i zaakceptować taką jaką jest. Oprócz też, że była niebywale malutka miała też mocno pomarszczona i zdeformowaną skórę. Lekarze fakt ten tłumaczyli zaburzeniami chromosomalnymi. 

Dziadek nie mógł dopuścić do straty wnuczki

Dodatkowo matka dziewczynki już na samym początku odmówiła karmienia dziewczynki piersią. Skazała ją tym samym na pewną śmierć. Wiecie co zrobił bohaterski dziadek? Mężczyzna systematycznie dokarmiał swoja małą kruszynkę, aby mogła rosnąć i rozwijać się prawidłowo. 

Pomimo swoich wrodzonych wad, na które miała wpływu dla dziadka była  prawdziwym ideałem. Co więcej, zapewnił, że jeśli po wyjściu ze szpitala rodzice w dalszym ciągu odmawiać będą opieki, on weźmie ją pod swój dach i zaopiekuje się nią. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rodzice
Facebook.com @Tats blogger

Dziadek postanowił zająć się maleństwem. Jej rodzice skazali ją na pewną śmierć.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 4-latka pogryziona w Pendolino. Przewoźnik nie zapewnił żadnej pomocy
  2. Nowa kuracja odchudzająca dla tych, którzy porzucili nadzieję na utratę nadwagi. Możesz zrzucić 16 kg w 30 dni
  3. Aleksandra Kwaśniewska ma powody do radości. Fani składają jej gratulacje
  4. Rodzina znanego muzyka prosi o modlitwę. Gwiazdor jest w szpitalu, jego stan jest ciężki
  5. Gwiazdor „M jak Miłość” porwał swoje własne dziecko? Media twierdzą, że musiała interweniować policja
  6. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora
  7. Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim „martwym” ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata
Poprzedni artykułCiąża czy niefortunna kreacja? Barbara Kurdej-Szatan pokazała zaokrąglony brzuszek na ściance
Następny artykułNajlepsze fryzury do okrągłej twarzy i kręconych włosów. W czym będziesz wyglądać twarzowo?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.