Rodzice w ciągu jednego dnia stracili troje dzieci. Wszystkie zginęły w wypadku samochodowym, zaledwie dzień po urodzinach jednego z nich. Małżeństwo przeszło przez prawdziwy koszmar. Rok później stała się niewiarygodna rzecz, której nigdy nie mogli się spodziewać.

Śmierć dzieci była dla nich niewyobrażalnym cierpieniem. Rodzice  musieli wyprawić pogrzeb całej trójce swoich pociech, a żałoba omal ich nie wykończyła. Do końca życia nie zapomną o tym, co ich spotkało, ale dzięki niesamowitemu zdarzeniu znowu odnaleźli szczęście.

Rodzice stracili troje dzieci

Lori Coble siedziała za kierownicą auta, w którym znajdowały się jej dzieci. 4-letnia Emma, 2-letnia Katie i Kyle, który dzień wcześniej świętował piąte urodziny. W pewnym momencie w tył pojazdu uderzyła 20-tonowa ciężarówka jadąca z prędkością 90 kilometrów na godzinę. Rodzina została przetransportowana do szpitala, tam kobieta usłyszała, że tylko jej udało się ujść z życiem.

rodzice
fot. The Orange County Register

Całe życie Lori i jej męża Chrisa nagle legło w gruzach. Musieli zorganizować pogrzeb swoich dzieci, choć jeszcze dzień wcześniej obchodzili urodziny syna. Do dziś sami nie wiedzą, jak udało im się znieść ten koszmar. Po pewnym czasie ich smutek przerwała jedna informacja.

Niewiarygodna rzecz odmieniła ich życie

Po kilku miesiącach od tragedii Lori dowiedziała się, że jest w ciąży. Nie był to jednak koniec niespodzianek, lekarz miał dla niej i jej męża niewiarygodną nowinę. Okazało się, że kobieta urodzi… trojaczki. Długo nie mogli uwierzyć w to, czego dowiedzieli się podczas badania.

Niemal rok po rodzinnej tragedii na świat przyszło troje maluchów: dwie dziewczynki i chłopiec. Rodzice wierzą, że to nie przypadek. Wiedzą, że nic nie jest w stanie sprawić, aby przestali opłakiwać dzieci, które zginęły, ale narodziny trojaczków to dla nich szansa na nowe życie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzice
fot. facebook

Lori i Chris stracili trójkę dzieci w tragicznym wypadku.

rodzice
fot. facebook

Rok później kobieta urodziła trojaczki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wrocławskie zoo ratuje gatunek, który niemal w Polsce wyginął. Niezwykle rzadkie zwierzęta trafiły do ogrodu
  2. Wszy na rzęsach to coraz poważniejszy problem. Kosmetyczki alarmują
  3. Katarzyna: „Nie cierpię dzieci mojego męża. Jak usunąć je z domu?”
  4. Ojciec umierał i bał się, że nie dożyje narodzin dziecka. Żona w ciąży zrobiła niewyobrażalną rzecz
  5. Szczere wyznanie Kingi Rusin zwala z nóg. Nie jest pewna swojej przyszłości, jej słowa mogą zaboleć wielu fanów
Poprzedni artykułWszy na rzęsach to coraz poważniejszy problem. Kosmetyczki alarmują
Następny artykułMaski antysmogowe. Podpowiadamy, którą wybrać, by oddychać bezpiecznie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.