Rodzina zaapelowała do złodzieja, który ukradł ich samochód. Wewnątrz pojazdu znajdował się drogi sprzęt, który umożliwiał ich niepełnosprawnemu synkowi prowadzenie normalnego życia. Kobieta w Faktach TVN podzieliła się wstrząsającą historią. – Oddaj samochód i wózek, nie będzie kary, powiedziała zdruzgotana.

Zrozpaczona matka chłopca cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe na łamach telewizji zwróciła się do rabusia z prośbą o oddanie samochodu. Szczerze przyznaje, że auto kupione było niedawno, aby móc wozić ich chorego synka na rehabilitacje. Złodziejowi się nie przyda, a chłopcu może uratować życie.

Rodzina zwróciła się z prośbą do złodzieja

Wiktor, ponieważ tak nazywa się nasz mały bohater, nie chodzi, ani nie mówi. Chłopiec urodził się z porażeniem mózgowym, ale dzięki systematycznym rehabilitacjom jego najbliżsi widzą znaczną poprawę. Złodziej, który w ostatnim czasie ukradł ich samochód, zabrał ze sobą również fotelik i wózek inwalidzki, które były nieodłącznymi elementami jego codzienności.

Rodzina
Screen z filmiku tvn24.pl

Rodzina chłopca pragnie odzyskać samochód i skradziony sprzęt.

Rodzina, aby zakupić samochód, zmuszona była wziąć kredyt. Zrozpaczona matka dodaje, że złożyła się na niego cała rodzina, przyjaciele i ludzie z okolicy. Wszystko po to, by pomóc chłopcu i chociaż odrobinę ulżyć jego cierpieniom.

Udało się odnaleźć bezdusznego rabusia?

Na ten moment poszukiwania nie przyniosły większego rezultatu. 

– Jako policjant, ale też jako rodzic doskonale zdaję sobie sprawę jak ważne dla rodzica jest bezpieczeństwo jego dziecka – czytamy w serwisie tvn24.pl wypowiedź Sławomira Koniecznego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Dodajmy jeszcze, że specjalistyczny wózek kosztuje 12 tys. złotych, natomiast fotelik to wydatek w granicach 6 tys. złotych. Bez nich Wiktor nie może jeździć na codzienną rehabilitację.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rodzina
Screen z filmiku tvn24.pl

Rodzina chłopca jest zdruzgotana. 

Rodzina
Screen z filmiku tvn24.pl

Bez niezbędnego sprzętu dotarcie na rehabilitację jest niemożliwe. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Panna Młoda wybuchła płaczem, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza
  3. Sylwester TVP ma się odbyć w niesłychanym miejscu. Zaczęły się protesty
  4. Kinga Rusin pokazała ohydne zdjęcie z cmentarza. Chce się płakać na sam widok
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne

 

Poprzedni artykułZnana aktorka pokazała się z 20 lat młodszym partnerem. 53-latka przez wiele lat związana była ze znanym reżyserem
Następny artykułAnnę Jantar przyszły pożegnać tłumy. Na pogrzebie piosenkarki zjawiło się aż 40 tysięcy osób
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.