Rodzina nigdy nie mogła przewidzieć, że robiąc sobie zdjęcie w starym kinie, uchwycą coś jeszcze, coś, co w teorii nie miało prawa się tam znajdować. To zdjęcie podzieliło Internautów. Część z nich, tak jak kobieta, która zrobiła to zdjęcie, uważa, że udało się na nim uchwycić nadprzyrodzone zjawisko. 

Stare kina to miejsce takiego rodzaju, który od razu przywołuje skojarzenie z horrorem. Czy jest lepsze miejsce, na to, by przydarzyło się w nim jakiegoś rodzaju nawiedzenie, albo inna aktywność paranormalna? Wielu fanów takich teorii z pewnością oddałoby wszystko, żeby tylko mieć takie zdjęcie, jak ta rodzina.

Nawiedzone kino

Idąc z trójką swoich dzieci na Gdzie jest Dory?, Emma z pewnością nie spodziewała się, takiego rozwoju wypadków. Przed filmem kobieta zrobiła sobie selfie z maluchami. To pierwszy raz, kiedy jej najmłodsza córeczka — Harper — była w kinie i jej mama chciała uwiecznić ten moment. Specjalnie upewniła się, czy za nimi nikt nie siedzi, by nie złapać w kadrze przypadkowej osoby.

Rodzina obejrzała film i zadowolona wróciła do domu. Dopiero tam kobieta postanowiła obejrzeć zrobione przed seansem zdjęcia. Wtedy coś rzuciło jej się w oczy. Po przyjrzeniu się tylnym rzędom uchwyconym na zdjęciu wyraźnie można zauważyć, że na przy jednym z foteli widać niewyraźną, pół przezroczystą postać. 

rodzina
The Paranormal Elixir on Facebook

Widzicie tu ducha?

Rodzina jest pewna, że to duch

Jak stwierdziła Emma, jej rodzina zazwyczaj jest sceptyczna, jeśli chodzi o kwestie nadprzyrodzone, jednak trudno jej było wzruszyć ramionami i stwierdzić, że nic nie zaszło, skoro przed oczami miała tak wyraźny dowód. Kobieta podzieliła się fotografią w mediach społecznościowych.

Bardzo szybko zarzucono jej, że w jakiś sposób edytowała zdjęcie tak, by dodać tam tę tajemniczą postać. Emma jednak twierdzi, że nie wiedziałaby nawet, jak coś takiego można zrobić. Twierdzi, że podzieliła się tym zdjęcie, mając nadzieję, że ktoś rzuci trochę światła na to, co mogło pojawić się na fotografii. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzina
The Paranormal Elixir on Facebook

Czy postać w tle wydaje się podejrzana?

rodzina
The Paranormal Elixir on Facebook

A może to tylko gra świateł?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uważaj podczas zakupów. W popularnych sieciówkach bezczelnie cię oszukają
  2. Mężczyzna kupił piękny dom. Poczuł niepokój i zaczął kopać w ogrodzie, odkrył prawdę
  3. Agata Duda zachwyciła w Tokio. Pierwsza Dama nigdy nie wyglądała tak modnie i stylowo ZDJĘCIA
  4. Kobieta ciągnie psa na smyczy tak, że prawie go dusi. To, jak zareagował przechodzień zasługuje na oklaski
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił

źródła: metro.co.uk

Poprzedni artykułKrzysztof Rutkowski trafi do więzienia? Detektyw usłyszał zarzuty
Następny artykułBeata Tyszkiewicz szczerze: „Prawdziwa dama pije, pali i przeklina!”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego