23-letnia Stephanie Walper poślubiła 45 lat starszego od siebie mężczyznę. W dniu ślubu wybranek jej serca miał 68 lat. Trudno się dziwić, dlaczego jej rodzina zareagowała w podobny sposób. Jednak ich najbliżsi mieli ich dopiero zaskoczyć.

Rodzina nie zawsze akceptuje nasze wybory. Szczególnie jeśli chodzi o te związane ze ślubem z dużo starszym od nas partnerem. Jednak z czasem najbliżsi przekonują się, że to, co nas połączyło, może być prawdziwą miłością.

23-latka wyszła za 68-latka. Rodzina mogła zareagować tylko w jeden sposób

Stephanie Walper wiedziała, że szczęściu nie można przeszkadzać, a jedynie można mu pomóc. Dlatego mimo wielu przeciwności losu, postanowiła poślubić 68-letniego Dona.

Różnica wieku tylko umacnia ich więź, ponieważ na co dzień para spotyka się z wieloma przeciwnościami losu oraz nieprzychylnymi komentarzami. To wszystko sprawia, że jeszcze bardziej muszą się wspierać i na sobie polegać.

Podobnie było z ich rodzinami, które na początku nie mogły pogodzić się z 50-letnią różnicą wieku! Byli dość zakłopotani ich związkiem i często nie wiedzieli, co powiedzieć. Pogodzenie się z informacją o ich związku zajęła im trochę czasu. Dopiero narodziny dziecka wszystko odmieniły. 

Jednak wieść o przyjściu na świat pierwszego dziecka pary stopiły twarde serca krewnych. Radosne wydarzenie zbliżyło do siebie nie tylko ukochanych, lecz także całą ich rodzinę. Dzięki temu szczęście pary nie było ograniczone przez brak akceptacji ze strony najbliższych.

Rodzina zaakceptowała. Gorzej z nieznajomymi

Stephanie i Don byli niezwykle szczęśliwi, kiedy rodzina zaakceptowała ich niecodzienną miłość. Jednak nadal musieli zmagać się z szykanami ze strony nieznajomych ludzi.

Dla przypadkowej pary przechodniów para wygląda nie jak małżeństwo, tylko jak dziadek z wnuczką. Dlatego z początku Don miał opory, żeby okazywać sobie czułości w miejscach publicznych, takie jak zwykłe złapanie za rękę czy niewinny całus.

Jednak wkrótce mężczyzna przestał opierać się swoim uczuciom. Oboje wiedzieli, że miłości nie należy się wstydzić, nieważne, w jakim się jest wieku.

Oczywiście małżonkowie są świadomi tego, w jak niezwykłym związku żyją, i jaki to może mieć wpływ na dziecko. Jednak oboje uważają, że miłość może przezwyciężyć wszystko. Wierzą, że ich synek w przyszłości zrozumie ich decyzję i to, jak wielkim uczuciem go darzą. 

Jeżeli chcecie przeczytać o innej historii nietypowego małżeństwa, zapraszamy >tutaj<

Zobacz wideo: 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: webniusy.com 

 

Poprzedni artykułPolsat potwierdził tragiczną wiadomość. Nie żyje Sławomir Wesołowski, zmarł w Wigilię
Następny artykułKiedy otwarcie restauracji i barów? Premier Morawiecki odpowiedział, Polacy czekali na te słowa
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl