Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cudowna wiadomość, mama Kate Middleton potwierdza plotki. Rodzina wkrótce się powiększy
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 06.03.2021 16:40

Cudowna wiadomość, mama Kate Middleton potwierdza plotki. Rodzina wkrótce się powiększy

dziecko
fot. pixapay @sathyatripodi

Carole Middleton przekazała cudowną wiadomość! Jej rodzina ponownie się powiększy. Tym razem jednak nie chodzi o księżną Kate i księcia Williama, ale jej siostrę, Pippę. Wkrótce na świat przyjdzie jej drugie dziecko!

Pippa w mediach pojawiła się przede wszystkim przy okazji ślubu księżnej Kate, a już rok później znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób magazynu „Time”.

Rodzina Middletonów się powiększy. Pojawi się kolejne dziecko!

Pippa Middleton przez większość czasu pozostawała w cieniu starszej siostry z wiadomych względów – wszak to Kate poślubiła księcia, a Pippa mogła jedynie wykorzystać tę szansę, by również wzmocnić swoją pozycję w mediach.

W 2016 roku zaręczyła się z Jamesem Matthewsem, z którym ślub wzięła ledwie rok później. Para często bywa razem w różnych miejscach i widocznie lubi spędzać ze sobą czas.

W 2018 roku Pippa ogłosiła, że zostanie po raz pierwszy mamą. 15 października 2018 roku na świat przyszedł Arthur Michael William.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Rewelacje Carole Middleton

W rozmowie z „Good Housekeeping UK”, Carole Middleton nie ukrywała swojego szczęścia. Po raz kolejny miała zostać babcią, chętnie więc podzieliła się ta informacją z mediami.

Mam nadzieję, że będę miała okazję częściej widywać się z moją rodziną niż w zeszłym roku. Oczywiście mam tutaj na myśli też mojego nowego wnuka – mówiła.

Carole utwierdziła również media w przekonaniu, że będzie się starać wychowywać swoje wnuki z odpowiednią dozą zabawy i szaleństwa.

Chcę zbiegać ze wzgórz, wspinać się na drzewa i bawić się na placu zabaw – opowiedziała w tym samym wywiadzie.

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [pomponik.pl]