Carole Middleton przekazała cudowną wiadomość! Jej rodzina ponownie się powiększy. Tym razem jednak nie chodzi o księżną Kate i księcia Williama, ale jej siostrę, Pippę. Wkrótce na świat przyjdzie jej drugie dziecko!

Pippa w mediach pojawiła się przede wszystkim przy okazji ślubu księżnej Kate, a już rok później znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób magazynu „Time”. 

Rodzina Middletonów się powiększy. Pojawi się kolejne dziecko!

Pippa Middleton przez większość czasu pozostawała w cieniu starszej siostry z wiadomych względów – wszak to Kate poślubiła księcia, a Pippa mogła jedynie wykorzystać tę szansę, by również wzmocnić swoją pozycję w mediach. 

W 2016 roku zaręczyła się z Jamesem Matthewsem, z którym ślub wzięła ledwie rok później. Para często bywa razem w różnych miejscach i widocznie lubi spędzać ze sobą czas. 

W 2018 roku Pippa ogłosiła, że zostanie po raz pierwszy mamą. 15 października 2018 roku na świat przyszedł Arthur Michael William.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Teraz okazało się, że w drodze jest również drugi potomek. Informację o tym podała Carole Middleton, matka księżnej i jej siostry. 

Rewelacje Carole Middleton

W rozmowie z „Good Housekeeping UK”, Carole Middleton nie ukrywała swojego szczęścia. Po raz kolejny miała zostać babcią, chętnie więc podzieliła się ta informacją z mediami. 

– Mam nadzieję, że będę miała okazję częściej widywać się z moją rodziną niż w zeszłym roku. Oczywiście mam tutaj na myśli też mojego nowego wnuka – mówiła. 

Carole utwierdziła również media w przekonaniu, że będzie się starać wychowywać swoje wnuki z odpowiednią dozą zabawy i szaleństwa. 

– Chcę zbiegać ze wzgórz, wspinać się na drzewa i bawić się na placu zabaw – opowiedziała w tym samym wywiadzie. 

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [pomponik.pl]

Poprzedni artykułAleksandra Kwaśniewska o małżeństwie i podziale obowiązków: ,,Jesteśmy bardzo kompatybilni”
Następny artykułMinister Zdrowia powiedział, jak będzie wyglądała Wielkanoc. Niezwykle ważna wiadomość dla wszystkich rodzin