Rodzina mężczyzny, który został ułaskawiony przez Andrzeja Dudę, domaga się miliona złotych zadośćuczynienia. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, pełnomocnik partnerki i córki skazanego zapowiedział, że we wtorek do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynie pozew. Jak się okazuje, artykuł, który ukazał się w Fakcie, zniszczył kobietom życie.

– Chciałyśmy po prostu zapomnieć o przeszłości i rozpocząć nowe życie. Dziś nie wiemy, co dalej z nami będzie. Dziennikarze i politycy nie mają prawa tak działać. Nie mają prawa w taki sposób niszczyć psychiki zwykłych ludzi – napisała w oświadczeniu rodzina mężczyzny skazanego za pedofilię. Jak się okazuje, kobiety domagają się odszkodowania od spółki Ringier Axel Springer za artykuł, który ukazał się z Fakcie
 
 
Rodzina ułaskawionego pedofila pozywa Fakt
 
Złożę pozew przeciwko wydawcy Faktu, Ringier Axel Springer o ochronę dóbr osobistych z żądaniem 1 mln zł zadośćuczynienia – poinformował PAP pełnomocnik partnerki i córki mężczyzny ułaskawionego przez prezydenta, mecenas Krzysztof Wąsowski. 
 
 
Sprawa dotyczy artykułu, w którym opisano sprawę ułaskawienia przez Andrzeja Dudę mężczyzny skazanego za pedofilię. W minionym tygodniu na łamach Faktu ukazały się materiały, które zdaniem kobiet piętnują rodzinę.
 
Trzymał córkę, bił po twarzy i wkładał rękę w krocze. Panie prezydencie, jak Pan mógł ułaskawić kogoś takiego? – mogliśmy przeczytać na okładce dziennika. 
 
Skazanego określono także mianem bestii, która seksualnie znęcała się nad własnym dzieckiem
  1. Nie żyje 24-letni aktor. Jego ostatnie słowa są porażające, nikt niczego się nie spodziewał
  2. Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacja
  3. Zdjęcie noworodka obiegło cały świat. Wszystko przez przedmiot, który trzyma w rączce

Rodzina ułaskawionego pedofila wybacza mężczyźnie

Jak informują Wirtualnemedia.pl, do PAP-u wpłynęło oświadczenie partnerki oraz córki ułaskawionego mężczyzny.

– Publikacja dziennika Fakt spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Nikt nas przed nią o nic nie pytał, nie uprzedził, nikt nie próbował poznać naszego zdania. W brutalny sposób nasza cała rodzina została napiętnowana. Nikt nie zastanawiał się, ile już w życiu wycierpiałyśmy ani co oznacza bycie ofiarą tego rodzaju przestępstwa podkreśliły w piśmie. 

Pełnomocnik kobiet poinformował, że we wtorek do Sądu Okręgowego w Warszawie złoży pozew przeciwko spółce Ringier Axel Springer o ochronę dóbr osobistych z żądaniem zapłaty 1 mln zł tytułem zadośćuczynienia za krzywdy doznane przez klientki.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

rodzina
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Rodzina mężczyzny, który został ułaskawiony przez Andrzeja Dudę, domaga się miliona złotych zadośćuczynienia od Ringier Axel Springer.

ZOBACZ TEŻ:
Poprzedni artykułOjciec został sam w domu z dzieckiem. Po kilku godzinach matka dostała SMS-a, którego żadna kobieta nie chciałaby przeczytać
Następny artykułWiedzieliście, jak wygląda ojciec Roksany Węgiel? Fani nie mieli pojęcia, zdjęcie trafiło do sieci
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.