Rodzina chciała jak najszybciej odwiedzić kobietę po tym, jak urodziła dziecko. Spodziewali się niespodzianki — rodzice uparcie nie chcieli zdradzić płci nowo narodzonego dziecka, jednak to, co zobaczyli, sprawiło, że przez chwilę nie mieli pojęcia, co mają przed sobą. Udało jej się naprawdę zaskoczyć swoich bliskich, a to nagranie zrobiło furorę w internecie.

Oczywiste jest, że kiedy któraś z kobiet w naszej rodzinie jest w ciąży, nie tylko ona jest z tego powodu podekscytowana. Cieszą się jej rodzice na zostanie dziadkami, cieszy się rodzeństwo. Naturalnie więc spieszą wszyscy do szpitala, by jak najszybciej po porodzie powitać nową osobę. Ta rodzina również przeżywała takie szczęśliwe chwile. To, co zobaczyli, po wejściu do sali, sprawiło, że zamarli.

Rodzina długo nie zapomni tego widoku

Podczas jednego z badań w trakcie ciąży, Theresa dowiedziała się czegoś bardzo ciekawego. Ta informacja sprawiła, że czuła się z jednej strony trochę zestresowana, ale z drugiej, była jeszcze szczęśliwsza, chociaż nie sądziła, że to możliwe.

Jednak ciąża była meczącym przeżyciem, kobieta postanowiła więc trochę się odstresować, zabawić się odrobinę kosztem reszty rodziny. Nie zdradziła im więc bardzo istotnego szczegółu dotyczącego swojej ciąży. Kiedy cała rodzina weszła do sali, patrzyła ze śmiechem, jak na ich twarzach powoli maluje się zrozumienie.

rodzina
Theresa Slater/YouTube

Byli zszokowani.

Dwa razy więcej miłości

Przed wejściem do sali, rodzina Theresy debatowała nad płcią dziecka. Spodziewali się, że to będzie największa niespodzianka tego dnia. Przecenili jednak zdolności swojej krewniaczki. Kiedy weszli do sali i spojrzeli do dziecięcego łóżeczka, oniemieli. Przed nimi leżało nie jedno, a dwoje dzieci.

Theresa urodziła bliźnięta! I postanowiła nie zdradzać tego rodzinie, a zamiast tego siedzieć w spokoju i przyglądać jak jej krewni uświadamiają sobie to, co się wydarzyło. Żart się udał. Jeden z wujków przyznał nawet, że w pierwszym momencie myślał, że jedno z dzieci leżących w łóżeczku to lalka.

ZOBACZ ICH REAKCJĘ:

 

rodzina
Theresa Slater/YouTube

Zażartowała sobie z rodziny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polskie lotniska sparaliżowane. Pracownicy słynnych linii lotniczych strajkują
  2. Staruszka od 15 lat przychodziła do marketu czytać książki. Pracownicy sklepu zrobili dla niej coś niezwykłego
  3. Dziadek przyszedł do szpitala poznać wnuczkę. Gdy ją zobaczył odkrył kłamstwo córki
  4. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi
  6. Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty

źródła: Theresa Slater/YouTube

Poprzedni artykułJames Dean zagra w filmie. Aktor nie żyje od 64 lat, fani mocno podzieleni
Następny artykułNajlepsze filmy o psach. Top 10 filmów, które wzruszają do łez
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego