Rodzina dziewczyny była w szoku. Uważała, że nastolatka jest w ciąży. Okazało się jednak, że prawda jest jeszcze bardziej zdumiewająca. Nikt nie spodziewał się, co przydarzyło się nastolatce. Kiedy prawda wyszła na jaw, wszyscy osłupieli. 

Rodzina Gaby Rodriguez i całe jej otoczenie było w szoku, gdy usłyszeli, że nastolatka jest w ciąży. Dziewczyna w szkole miała same szóstki i była chwalona przez wszystkich nauczycieli. Rodzice znali ją jako grzeczną i ułożoną dziewczynę. Po sześciu miesiącach poznali jednak prawdę, która była jeszcze bardziej szokująca.

Rodzina nastolatki zszokowana

17-letnia Gaby Rodriguez zszokowała przyjaciół, nauczycieli i rodzinę, gdy wyznała, że jest w ciąży. Zaskoczyła ich jeszcze bardziej, kiedy ujawniła, że przez sześć miesięcy udawała ciążę.

Gaby postanowiła wykonać eksperyment społeczny udając, że jest w ciąży. Uzyskała zgodę dyrektora szkoły, mamy, swojego chłopaka i najlepszej przyjaciółki. Byli to jedyni ludzie, którzy wiedzieli o jej eksperymencie. Nawet rodzina nastolatki nie znała jej sekretu i sześcioro z jej siedmiorga rodzeństwa nie miało pojęcia, że Gaby naprawdę nie jest w ciąży.

Eksperyment społeczny nastolatki

Gaby zaczęła swój eksperyment od zakładania luźnych ubrań aż ostatecznie wymodelowała sztuczny brzuch z drucianej siatki i bawełnianej maty. Następnie zaczęła notować wszystko, co słyszała o sobie w swoim otoczeniu

Po sześciu miesiącach nastolatka wyjawiła prawdę przed całą szkołą. 

– Wiele o mnie powiedziano. Wiele z tych rzeczy dotarło do mnie z powrotem — powiedziała przed wszystkimi uczniami.

Nastolatka rozdawała notki z tym, co o niej mówiono, i kazała zgromadzonym uczniom je czytać. Wyznała, że ciężko było słyszeć wszystko, o czym plotkowali inni uczniowie. Od tego czasu wydała książkę o swoim eksperymencie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzina
screen YouTube ABC News

Dziewczyna tak naprawdę nie była w ciąży.

rodzina
screen YouTube ABC News

Rodzina nastolatki była zszokowana.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Położyła na dywanie smartfon i zrobiła zdjęcie. 98% osób nie jest w stanie dostrzec telefonu
  3. Pracownik Apple’a przeglądał zawartość telefonu klientki. Wysłał sobie jej intymne zdjęcia
  4. Kobieta w zaawansowanej ciąży jeździ na nartach w bikini. Wideo ze stoku wywołało burzę
  5. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

 

Poprzedni artykułPrzez 12 miesięcy płukała usta olejem kokosowym. Efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania
Następny artykułPanna młoda zadała swojemu narzeczonemu zagadkę. Kiedy usłyszała odpowiedź od razu odwołała ślub
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.