Co za wiadomość! Rodzina Szatanów już niebawem znowu się powiększy. Niedawno szczęśliwymi rodzicami zostali Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż, a teraz potomka spodziewa się siostra artysty. W mediach społecznościowych pojawiły się urocze zdjęcia.

Siostra Rafała Szatana jest w ciąży, o czym poinformowała na Instagramie. To cudowna wiadomość, rodzina ma ogromny powód do radości. Przypomnijmy, że niedawno urodziny obchodziła córka Barbary Kurdej-Szatan i jej męża – Hania, a syn gwiazdorskiej pary przyszedł na świat zaledwie kilka miesięcy temu.

Rodzina Szatanów wkrótce się powiększy

Na Instagramie Martyna Szatan pochwaliła się zdjęciami w zimowej scenerii. Z przyszłą mamą pozuje także jej szczęśliwy partner.

Chociaż na fotografiach w zimowej kurtce brzuszek nie był jeszcze tak widoczny, trzymane przez rodziców karteczki nie pozostawiają wątpliwości:

Jestem w ciąży! – czytamy na jednej z nich.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Pod fotkami pojawiło się mnóstwo gratulacji, do których pragniemy dołączyć! Przyszli rodzice na razie nie poinformowali, kiedy pociecha pojawi się na świecie. Bez wątpienia Martyna jest dobrze przygotowana do opiekowania się maleństwem.

Gdy byłam zajęta pracą, siostra Rafała pomagała zajmować się moją córeczką Hanią – jakiś czas temu zdradziła Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie. Martyna ma także zdjęcia z Heniem.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan: dzieci

Barbara Kurdej-Szatan ma dwoje dzieci – córkę Hanię, która niedawno świętowała dziewiąte urodziny i syna Henia, który przyszedł na świat we wrześniu 2020 roku. 

Mimo że od porodu minęło dopiero kilka miesięcy, aktorka wygląda obłędnie. W styczniu cała rodzina wybrała się na Zanzibar, a zdjęcia z podróży pojawiły się w mediach społecznościowych.

Gdy gwiazda pokazała się w stroju kąpielowym, fanom opadły szczęki. Więcej dowiecie się klikając >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Martyna Szatan (@martyna_szatan)

W ubiegłym roku Martyna witała na świecie synka Rafała i Basi.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Martyna Szatan (@martyna_szatan)

Niebawem siostra Rafała zostanie mamą! 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przemek Kossakowski z Telekamerą. Fani ,,Down the road” ruszyli z gratulacjami
  2. Pogrzeb Krzysztofa Pendereckiego nadal się nie odbył. Kompozytor zmarł niemal rok temu
  3. Czy uczniowie wrócą do szkół w kwietniu? Minister edukacji zabrał głos
Źródło: Instagram
 
Poprzedni artykułPrzemek Kossakowski z Telekamerą. Fani ,,Down the road” ruszyli z gratulacjami
Następny artykułOświadczenie TVP po gali rozdania Telekamer. Padły bardzo mocne słowa
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.