Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Postępowanie Andrzeja Dudy niepokoi Maję Ostaszewską? Aktorka opublikowała zatrważające oświadczenie z jedną prośbą, nikt się nie spodziewał
Kinga Majewska
Kinga Majewska 12.06.2020 13:05

Postępowanie Andrzeja Dudy niepokoi Maję Ostaszewską? Aktorka opublikowała zatrważające oświadczenie z jedną prośbą, nikt się nie spodziewał

andrzej duda
facebook.com/andrzejduda

Rodzina Mai Ostaszewskiej czuje się zastraszona przez prezydenta Andrzeja Dudę, a to wszystko za sprawą deklaracji: Karta Rodziny, którą podpisała głowa państwa. Jeden z podpunktów mówi między innymi o ochronie dzieci przed ideologią LGBT. Aktorka znana ze swoich działań społecznych nie stroniła od udzielenia swojej opinii w mediach społecznościowych.

Rodzina Mai Ostaszewskiej nie chce być straszona przez Andrzeja Dudę. Czara goryczy się przelała, a aktorka postanowiła napisać swoje żale w Internecie. Kobieta nie ukrywa, że nie podobają jej się działania prezydenta.

Aktorka wspiera środowisko LGBT

Wszystko rozpoczęło się dwa dni temu, kiedy Prezydent podpisał Kartę Rodziny. Dokument ten to zbiór zasad, którymi będzie się kierował, podczas podejmowania decyzji o podpisywaniu różnego rodzaju ustaw. Fakt ten nie spodobał się wielu organizacjom. Do bojkotu przyłączyły się także znane osoby.

-Należę do sojuszników osób LGBTiQ. Niewyobrażalny jest dla mnie atak na drugiego człowieka, bez względu na jego płeć, pochodzenie, światopogląd, orientację seksualną czy status społeczny. Uważam, że każdy ma takie samo prawo do szczęścia i wolności – powiedziała jakiś czas temu Maja Ostaszewska w rozmowie z Plejadą.

  1. ONZ ostrzega przed kolejną katastrofą. Miliony ludzi może ucierpieć, podobnej sytuacji nie było od 50 lat
  2. Właśnie mają miejsce niewyobrażalne sceny nad polskim morzem. Co z obostrzeniami w sklepach i restauracjach?
  3. Dramatyczna śmierć 2,5-letniego dziecka. Chłopiec spadł na beton, kiedy jego rodzice upajali się wysokoprocentowym trunkiem

Rodzina aktorki jest zastraszona

Maja Ostaszewska nie wytrzymała i stwierdziła, że czara goryczy się przelała. Aktorka uważa, że polskie rodziny borykają się z o wiele gorszymi problemami i z pewnością nie należy do nich miłość do drugiego człowieka.

Jako matka dwójki dzieci, bardzo bym chciała, żeby Pan Prezydent, ani nikt inny nie straszył mojej rodziny osobami LGBT+. Osobami, nie ideologią. Coś takiego jak ideologia LGBT+ nie istnieje – podkreśliła gwiazda na swoim Instagramie.

Przypominamy, że TVP, które jest opłacane przez rząd oraz podatki obywateli, również nie wspiera tej ideologii. Niedawno wywołało burzę, ponieważ nie chciało wyemitować reklamy z dwójką mężczyzn.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

rodzina

Rodzina Mai Ostaszewskiej czuje się straszona przez Prezydenta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. “Wiadomości” TVP ze spektakularną wpadką. Wszystko natychmiast usunięto, ale w sieci nic nie ginie
  2. Doczekaliśmy się, jest przełomowa decyzja PKP. Ogromna zmiana już wkrótce
  3. Weszła do przymierzalni i pobladła. Kobieta ujawniła porażającą prawdę o sklepach, niebywałe co widać na zdjęciach
  4. Radosław Majdan świętuje narodziny syna. W sieci pojawiły się zdjęcia, zaskakujące kto pojawił się na imprezie
  5. Szumowski wyśmiał Edytę Górniak. Diwa nie będzie zadowolona, minister nie przebierał w słowach
  6. Minister zdrowia nagle podpisał ważną decyzję. Z dnia na dzień ograniczono jeden z zakazów

źródło: jastrzabpost.pl