Rodzina Anny Przybylskiej mocno wspiera i kibicuje ciężarnej Martynie Gliwińskiej, byłej już partnerce Jarosława Bieniuka. Kobieta szczerze przyznaje, że przygotowała się już na bycie samotną matką. Wierzymy, że przyszli rodzice osiągną kompromis – w rozmowie z Super Expresem oświadczyły matka oraz siostra Anny Przybylskiej.

Nieoczekiwana ciąża byłej partnerki Jarosława Bieniuka, Martyny Gliwińskiej w mediach wywołała poruszenie. Pomimo tego, że piłkarz zawsze mógł liczyć na wsparcie i obecność swojej ukochanej, wiadomość o ciąży niespecjalnie go ucieszyła. Ich związek ostatecznie nie przetrwał próby czasu.

Rodzina Anny Przybylskiej wspiera kobietę

W rozmowie z Na Żywo 29-letnia Martyna Gliwińska przyznała, że nie ma już żadnego kontaktu ze swoim byłym partnerem, a na ten moment jest przygotowana na samotne rodzicielstwo.

Rodzina
instagram.com @martyna.gliwinska

Rodzina zmarłej aktorki wspiera ciężarną Martynę Gliwińską. 

Jarosława Bieniuka najwyraźniej mocno dotknęły słowa, które wypowiedziała ciężarna, a na jego odpowiedź w tej sprawie nie trzeba było długo czekać. Jednoznacznie twierdził, że starają się to wszystko jak najlepiej poukładać. Gliwińska zarzuciła mu wówczas mówienie nieprawdy. Tymczasem okazuje się, że przyszłą mamę wspiera… rodzina Anny Przybylskiej.

Martyna Gliwińska w ciąży

Zarówno Krystyna, mama Anny Przybylskiej, jak i siostra, Agnieszka mocno kibicują parze. Obie kobiety są jej niebywale wdzięczne za ciepło i uczucia, które okazała względem dzieci zmarłej aktorki.

– Najszczerzej, jak tylko umiemy, gratulujemy z mamą Martynie obecnego stanu, wiedząc, jak ważny to czas dla przyszłej mamy. Życzymy jej spokoju. Wierzymy też, że jako przyszli rodzice osiągną z Jarkiem kompromis i będą mogli cieszyć się tym, co w życiu najważniejsze – powiedziały dla Super Expressu.

Przypomnijmy, że Martyna Gliwińska jest obecnie w 6. miesiącu ciąży, a o tym fakcie sama poinformowała media.

– Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem – przyznała wówczas w rozmowie z Na Żywo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rodzina
instagram.com @martyna.gliwinska

Matka i siostra Anny Przybylskiej głęboko wierzą, że przyszłym rodzicom uda się dojść do kompromisu. 

Rodzina
instagarm.com @jaretpalmer

Piłkarz twierdzi, że ich relacje uległy ociepleniu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie kupisz już tak łatwo futra. Nowe przepisy już wkrótce
  2. Otylia Jędrzejczak po wypadku brata poważnie myślała o samobójstwie. „Nazywali mnie morderczynią”
  3. ”Starszy mąż ma społeczno-ekonomiczne zalety. Nie mogłabym być z rówieśnikiem”
  4. Pracownicy schroniska musieli umieścić kota w izolatce. Trafił tam za… wypuszczanie innych zwierząt na wolność
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułPokazała nietypowy pierścionek zaręczynowy i wywołała burzę. Jednak internauci zauważyli jeszcze gorszy szczegół
Następny artykułMyślała, że jest w ciąży, ale test ciążowy mówił co innego. Dopiero po 7 teście zainterweniowali lekarze
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.