Rodzina młodego i świetnie zapowiadającego się sportowca pogrążona w głębokiej żałobie. Mężczyzna miał zaledwie 24 lata i całe życie przed sobą. Niestety najnowsze doniesienia nie pozostawiają wątpliwości. Belfast Telegraph poinformował, że sportowiec popełnił samobójstwo. 

Informacja o śmierci młodego piłkarza, Gerarda Thompsona, wywołała olbrzymie poruszenie w środowisku sportowym. Mężczyzna występował  w najwyższej klasie rozgrywkowej Irlandii Północnej Carrick Rangers. Informację o jego śmierci przekazał  klub. Mężczyzna osierocił siedmiomiesięcznego synka. 

Rodzina pogrążona w żałobie

Piłkarz miał pojawić się na boisku we wtorkowych rozgrywkach irlandzkiej Premiership z Glenavon. Niedługo po zakończonym meczu, klub piłkarski przekazał wstrząsające wieści do opinii publicznej. Według najnowszych informacji Gerarg popełnił samobójstwo.

– Klub piłkarski Carrick Rangers jest zasmucony bardzo przedwczesnym, nagłym odejściem naszego przyjaciela i zawodnika Gerarda Thompsona – możemy przeczytać w komunikacie opublikowanym przez Carrick Rangers.

Chociaż Gerard dopiero niedawno dołączył do klubu, od razu zyskał sobie sympatię kolegów z drużyny. To ogromny cios i wielka strata nie tylko dla środowiska sportowego. Mężczyzna pozostawił dziewczynę i siedmiomiesięcznego syna. 

– Gerard, lub Jerry, jak był nazywany, dołączył do klubu na początku tego sezonu i błyskawicznie dogadał się z kolegami z drużyny i naszymi kibicami. Wniósł do naszego klubu fantastyczną energię i zaangażowanie. Chociaż był z nami tylko przez krótki czas, z pewnością zostanie zapamiętany przez wszystkich związanych z Carrick Rangers FC – możemy przeczytać w dalszej części komunikatu klubu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

RODZINA
twitter.com/CarrickRangers
  1. Popularny lek powstrzymuje rozwój raka. Wystarczy go zażywać 3 razy w tygodniu
  2. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. „Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie”
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios
Poprzedni artykułPodeszła do bezdomnego, niewidomego mężczyzny i napisała jedno zdanie na kartce, którą trzymał. Wtedy ludzie masowo zaczęli dawać mu pieniądze
Następny artykułAgnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Tym razem w zupełnie nowym wydaniu