Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje aktor znany z uwielbianego serialu. Popełnił samobójstwo
Michał Włoch
Michał Włoch 14.01.2020 14:24

Nie żyje aktor znany z uwielbianego serialu. Popełnił samobójstwo

pies
@wildlifecenter_va, Instagram

Rodzina aktora pogrążona jest w rozpaczy. Nie żyje bowiem jej członek, który był jej prawdziwą chlubą. O tragedii dowiedzieliśmy się właśnie od bliskich aktora, to oni poinformowali media. Gwiazdor popełnił samobójstwo.

Był znanym aktorem, który osiągnął sukces i mógł żyć na własnych warunkach. W jego sercu tkwiła jednak zadra, która sprawiła, że kochany przez widzów gwiazdor odebrał sobie życie. Załamana rodzina zamieściła w sieci poruszający wpis informujący o jego odejściu.

Rodzina aktora pogrążona w smutku

Rodzina poinformowała, że nie żyje Stan Kirsch – aktor bardzo dobrze znany widzom z serialu Nieśmiertelny (Highlander), który emitowany był w latach 90.

Drodzy przyjaciele, 11 stycznia w tragicznych okolicznościach straciliśmy naszego ukochanego Stana Kirscha. Przez dwa tygodnie nie będziemy dla was dostępni, by przepracować nasz smutek i żal. Tak strasznie go kochaliśmy, jesteśmy kompletnie zdruzgotani. Dziękujemy za zrozumienie i uszanowanie naszej prywatności – napisała rodzina aktora, podaje wprost.pl.

Doniesienia prasowe wskazują już przyczynę śmierci aktora. Stan Kirsch zginął śmiercią samobójczą. Gwiazdor miał zaledwie 51 lat.

Kim był Stan Kirsch?

Stan Kirsch był aktorem, reżyserem i nauczycielem aktorstwa. Rodzina zabrała go na casting, gdy miał zaledwie cztery lata. Jego pierwszą dziecięcą rolą była reklama zup Campbella w puszce (tych samych, które malował Andy Warhol).

Największą popularność aktor zdobył dzięki roli w fanstastyczno-przygodowym serialu Nieśmiertelny, który święcił triumfy w latach 90. Jego rola energicznego rzezimieszka, który towarzyszył głównemu bohaterowi, sprawiła, że fani go pokochali.

Kirsch zagrał też bardzo zabawny epizod w serialu Przyjaciele. Bohater, w którego się wcielił, nawiązał romans z Monicą, główną bohaterką. Problem polegał na tym, że chłopak według scenariusza był wtedy niepełnoletni.

Stan Kirsch miał własny pomysł na karierę. W pewnym momencie porzucił aktorstwo na rzecz reżyserii, by w końcu otworzyć szkołę aktorstwa. Pomagała mu w tym rodzina, a konkretnie jego żona, Kristyn Green.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzina

Stan Kirsch zapamiętany został przez widzów z roli w serialu Nieśmiertelny.

rodzina

Aktor był pomocnikiem głównego bohatera i stanowił dla niego komediową przeciwwagę.

rodzina

Rodzina aktora poinformowała, że odszedł w wieku 51 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Na jaw wyszedł sekret Roksany Węgiel. Nawet najwięksi fani będą zaskoczeni
  4. Awantura w „Dzień Dobry TVN”. Kinga Rusin nie wytrzymała, odpowiedziała na zarzuty
  5. Alicja Bachleda-Curuś planuje ślub? Jej partner przyleciał do Polski, aby poznać przyszłych teściów
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu