Rodzina nie tego się spodziewała, kiedy postanowiła zrobić sobie zdjęcie na ławce przy ich domu. Na początku nie widzieli w zdjęciu nic podejrzanego, ale kiedy przyjrzeli się dokładniej, dostrzegli jeden niewielki szczegół, który zmroził wszystkim krew w żyłach. Teraz rodzice nie będą już tak chętnie pozwalali dziewczynkom na samotną zabawę w ogrodzie.

Rodzinne fotografie to zazwyczaj tradycja, z uporem kultywowana przez rodziców, a jednocześnie będąca utrapieniem starszych dzieci. Z pewnością nikt nie spodziewa się, że podczas wykonywania wspólnej fotografii może wydarzyć się coś niespodziewanego. Ta pięcioosobowa rodzina nie zorientowała się, co właściwie się zdarzyło, dopóki nie mieli szansy, by przyjrzeć się zdjęciu w spokoju. 

Rodzina nie mogła tego przewidzieć

To było przyjemne, ciepłe popołudnie. Rodzice z trójką małych dzieci i wiernym psem spędzała je na świeżym powietrzu, w przydomowym ogrodzie. Świetnie spędzali czas, byli zrelaksowani i zadowoleni. Postanowili zrobić sobie zdjęcie, by to miłe popołudnie zawsze budziło przyjemne wspomnienia. Tej jednej rzeczy nie mogli przewidzieć. 

 

Rodzina usiadła na ławce: tata, koło niego mama z niemowlakiem na rękach a obok niej dwie ich kilkuletnie córeczki. Przy mężczyźnie siedział pies rodziny. Zrobili zdjęcie i zadowoleni postanowili wrócić do domu. Kiedy już się w nim znaleźli i tata postanowił obejrzeć zdjęcia, zauważył jeden przerażający szczegół.

rodzina
instagram.com

Widzicie, co jest nie tak na tym zdjęciu?

Niewytłumaczalne zjawisko

Chociaż mężczyzna nie jest przesądny, strachliwy ani podatny na złudzenia, musiał uwierzyć temu, co widzi: nie mógł się doliczyć rąk. Czy byłby to dziwny powód do zmartwienia? Tak zdecydowanie, gdyby widoczna była o jedna ręka za mało. Sprawa wyglądała jednak zupełnie inaczej.

Chociaż ręce wszystkich są na widoku – jego ramię wyciągnięte za żoną, jej obejmujące maleństwo, to wyraźnie widoczna jest dodatkowa ręka, która nie ma prawa tam być. A jednak, ramię najmłodszej dziewczynki obejmuje dodatkowa ręka. Skąd tam się wzięła? Co to oznacza? Rodzina czuje się coraz mniej pewnie w swoim własnym ogrodzie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzina
instagram.com

Jak to wytłumaczyć?

rodzina
unsplash.com

Wierzycie w duchy?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Żona zostawiła list mężowi. Obudził się z kacem i podbitym okiem, nie mógł przestać płakać, gdy go przeczytał
  3. Remont domu, który zdumiewa. Z tej ruiny zrobili coś pięknego
  4. Kobieta wjechała autem do jeziora przez GPS. Tłumaczyła się brakiem znajomości okolicy
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródła: popularne.pl

Poprzedni artykuł„Romans z szefem to najlepsza rzecz na świecie! Mam luz i wyższą pensję niż reszta”
Następny artykułStylizacje z plisowaną spódnicą będą idealne na co dzień, do pracy i na eleganckie wyjścia
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego