Rodzina uwielbianej prezenterki telewizyjnej potwierdziła smutne doniesienia. Gwiazda telewizji zmarła w wieku 40 lat. Jej nagła śmierć pogrążyła w żałobie nie tylko najbliższych, ale również wiernych fanów i przyjaciół z branży, którzy licznie żegnali ją dodając poruszające wpisy w mediach społecznościowych. 

Prezenterka telewizyjna na szklanym ekranie po raz pierwszy pojawiła sie w 2002 roku. Najbliżsi 40-latki w oficjalnym oświadczenia potwierdziły przykre informacje, które szturmem obiegły media. Ciało pięknej blondynki zostało znalezione w jej własnym domu. 

Rodzina potwierdziła: Caroline Flack nie żyje 

Ciało brytyjskiej prezenterki telewizyjnej znalezione zostało w jej domu w Londynie. Prawnik potwierdził, że uwielbiana przez tysiące telewidzów 40-latka popełniła samobójstwo. Rodzina w oficjalnym oświadczeniu potwierdziła druzgocące doniesienia. 

– Możemy potwierdzić, że nasza Caroline zmarła dziś 15 lutego. Prosimy, aby prasa szanowała prywatność rodziny w tym trudnym czasie – napisali najbliżsi w oficjalnym wpisie. 

Prezenterka telewizyjna zmarła 15 lutego. Przypomnijmy, że 4 marca miała stanąć przed sądem za rzekomą napaść na swojego byłego partnera, tenisistę  Lewisa Burtona. Ta jednak nie przyznawała się do winy.

  1.  8-letnia dziewczynka zmarła… ze starości. Wszystko przez rzadki przypadek dotyczący garstki ludzi
  2. Wyrzucasz skórkę po cytrynie? Przestaniesz, gdy dowiesz się jakie działa cuda

Kim była Caroline Flack?

Caroline Flack była brytyjską prezenterką telewizyjną, która po raz pierwszy na małym ekranie pojawiła się w 2002 roku. 40-latka była gospodarzem brytyjskiej wersji Love Island. Zarzuty o napaść na swojego byłego faceta spowodowały, że ta zrezygnowała z roli prowadzącej, a jej miejsce zajęła Laura Whitmore. Mimo to stacja ITV zapowiedziała, że dla Flack drzwi są zawsze otwarte i wszyscy z niecierpliwością czekają na jej powrót. 

Jej nagła śmierć wywołała w mediach poruszenie. Prezenterkę w mediach społecznościowych pożegnało mnóstwo znanych osobistości. 

– Nie mogę w to uwierzyć. Mam nadzieję, że znajdziesz spokój – napisał prezenter Eamonn Holmes.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rodzina
pixabay.com

Rodzina prezenterki potwierdziła smutne doniesienia. 

Rodzina
instagram.com @carolineflack

Prezenterka popełniła samobójstwo. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skażony cukier w polskich sklepach. GIS podjął pilną decyzję
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Zostawiła małe dziecko z babcią pod wpływem. Sama poszła na imprezę
  4. Odważne sceny z Polą Raksą wywołały poruszenie. Wszyscy zaniemówili gdy je zobaczyli
  5. Córka Anny Przybylskiej tęskni za mamą. W ważnej chwili nie mogła powstrzymać łez
  6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy
Poprzedni artykułNie wiesz co zrobić z warzywami po gotowaniu rosołu? Nie wyrzucaj ich, możesz zmienić je w coś pysznego
Następny artykułKot po kryjomu wymknął się z domu w nocy. Już po chwili zrozumiał, że popełnił błąd
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.