Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rodzina Daniela Olbrychskiego w rozpaczy. Wiadomo, gdzie znaleziono ciało jego 28-letniego wnuka
Karina Sulich
Karina Sulich 17.03.2020 11:17

Rodzina Daniela Olbrychskiego w rozpaczy. Wiadomo, gdzie znaleziono ciało jego 28-letniego wnuka

Fot. Screenshot mediatekajp2, YouTube
Nie żyje wnuk Daniela Olbrychskiego, 28-letni Jakub. Rodzina i najbliżsi pogrążeni są w smutku oraz żałobie. O śmierci młodego mężczyzny poinformował na swoim Facebooku brat zmarłego.
  1. Ujawniono do kiedy ma trwać epidemia. Rządowy raport zdradza niepokojące szczegóły
  2. Rośnie tempo zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach
  3. Malutka dziewczynka zarażona koronowirusem, jest najmłodszą ofiarą w Polsce. Strasznie smutne doniesienia
– Mój brat, Kuba, nie żyje – napisał Antonii, unikając wszelkich pytań. Teraz Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, zdradził informacje w sprawie śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego Faktowi.

Rodzina Daniela Olbrychskiego pogrążona w żałobie

Ciało znaleziono po południu 14 marca na terenie kompleksu leśnego, w powiecie otwockim, w okolicy drogi krajowej nr 50 z Kołbieli do Góry Kalwarii. Ciało znalazł mieszkaniec jednej z miejscowości, która przylegała do tego kompleksu i powiadomił policję – powiedział w rozmowie z Faktem rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, Marcin Saduś.

Okazuje się, że ciało 28-letniego Jakuba znaleziono dopiero po kilku dniach poszukiwań, które odbywały się w lesie Otwockim. Rodzina natychmiast zawiadomiła o jego zniknięciu odpowiednie służby. Młody mężczyzna miał wyjść z domu w samej koszuli i bez dokumentów.

rodzina
Screenshot TVP VOD, YouTube

Dla Daniela Olbrychskiego rodzina jest najważniejsza. Aktor ze swoim wnukiem Antonim wystąpił w porannym programie Pytanie na Śniadanie. Dziś obaj mężczyźni pogrążeni są w rozpaczy.

rodzina
Screenshot mediatekajp2, YouTube

W smutku i bólu z Danielem Olbrychskim łączą się również fani. Popularny aktor to niezwykle ceniony artysta, który dla wielu jest autorytetem. Mężczyzna zabiera głos w wielu sprawach. Jego wypowiedź na temat papieża Jana Pawła II zapisała się w archiwum Biblioteki Centrum Myśli Jana Pawła II.

ZOBACZ ZDJĘCIA:
  1. Jerzy Zięba twierdzi, że wie jak powstrzymać koronawirusowe szaleństwo. Zwraca się do lekarzy
  2. „Lot do domu” za 4,3 tys. złotych, ogromne zdziwienie. LOT musiał się tłumaczyć
  3. Jak samodzielnie zrobić środki czystości? Przepisy na czysty dom bez szkodliwej chemii
  4. Kultowe seriale znikną z anteny. Największe hity wszystkich stacji wstrzymane
  5. Tata znalazł genialny sposób, by przekonać dzieci do mycia rąk. Nawet dorośli są pod wrażeniem
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

źródło: fakt.pl

Rodzina Daniela Olbrychskiego pogrążyła się w żałobie, kiedy dowiedziała się o śmierci 28-letniego Jakuba. Wnuk aktora zmagał się z depresją, a także chorował na schizofrenię.

Rodzina Daniela Olbrychskiego jest zrozpaczona. Znaleziono ciało 28-letniego wnuka znamienitego aktora. Prokuratura zajęła się sprawą tragicznej śmierci młodego mężczyzny, który kilka dni temu zniknął.
Daniel Olbrychski, jak i cała jego rodzina, przeżywa teraz bardzo ciężki czas. Wieść o śmierci wnuka popularnego aktora, była wstrząsem nie tylko dla najbliższych. Dziś na jaw wychodzą kolejne fakty. Wiadomo, gdzie znaleziono ciało 28-letniego mężczyzny.
ZOBACZ TEŻ:

Prokurator Marcin Saduś poinformował również, że na ciele Jakuba nie znaleziono żadnych śladów ani obrażeń, które mogłyby sugerować udział osób trzecich. Prawdopodobnie wnuk Daniela Olbrychskiego targnął się na własne życie. W ciągu najbliższych dni, ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok.

Nie żyje wnuk Daniela Olbrychskiego