Rodzina nie kryła zdziwienia, kiedy ich pies przyniósł do domu małe, osłabione zwierzątko. Prawdziwe zaskoczenie miało dopiero pojawić się na ich twarzach. Gdy zorientowali się, co właśnie znalazło się w ich domu nie zwlekali ani chwili!

Niektóre nowo narodzone zwierzątka, są do siebie tak podobne, ze trudno z początku ocenić, z czym mamy do czynienia. Pewna rodzina otrzymała od swojego psa niesamowity podarunek. Czworonóg przyniósł do ich domu tajemnicze maleństwo!

Pies przyniósł do domu szczeniaczka

Pies przyniósł do domu szczeniaczka, a przynajmniej tak się wszystkim wydawało. Właściciele czworonoga z hrabstwa Washington nie kryli zdziwienia, gdy zobaczyli jak ich pupil wchodzi do domu z maleństwem w pyszczku.

Osierocone zwierzę z początku nie wzbudziło niczyich podejrzeń, za chwilę jednak okazało się, że to wcale nie szczeniak a mały niedźwiadek. Rodzina nie zwlekała ani chwili. Odwodnione, głodne maleństwo, które nie znajduje się w pobliżu mamy ma bardzo małe szanse na przeżycie.

Rodzina z niedźwiadkiem

Rodzina z niedźwiadkiem szybko udała się do lekarza. Czarna, maleńka kulka ważyła jedyne 540 gram. Zwierzątko zostało szybko przetransportowane do Wildlife Center w Wirginii, gdzie malec miał stanąć na nogi.

Na szczęście mały niedźwiedź był zdrowy i już po kilku dniach znalazł się na wolności przy boku nowej mamy. Nierzadko zdarza się, że do klinik trafiają ranne dzikie zwierzęta, które nawet przypadkiem zostały zranione przez nasze udomowione pupile.

Jak pies odnalazł małego niedźwiadka? Matka natura jest niesamowita, i choć psy czasami są odpowiedzialne za niszczenie dzikich siedlisk innych zwierząt, tym razem najlepszy przyjaciel człowieka uratował życie zaledwie 3-tygodniowemu dzikiemu zwierzakowi. Malec musiał zostać porzucony przez swoją matkę, na szczęście historia ma szczęśliwe zakończenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzina
Screenshot WildlifeCenterVA, YouTube

Mały czarny niedźwiedź znalazł się pod najlepszą opieką.

rodzina
wildlifecenter.org

Na szczęście maleństwo okazało się całe i zdrowe.

rodzina
@wildlifecenter_va, Instagram

Rodzina była bardzo zaskoczona, kiedy ich pies przyniósł w pyszczku maleństwo. Nic dziwnego, że wziął go za szczeniaka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W lesie zauważył gromadę psów. Gdy przyjrzał im się bliżej, natychmiast wyciągnął telefon
  2. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  3. Kot wyglądający jak pierzasta chmurka. Jest tak puszysty, że nie można oderwać wzroku
  4. Do sklepu spożywczego nagle weszła sarna. Wróciła po kilku godzinach z prawdziwą niespodzianką
  5. Dziecko zasnęło i upadło na psa. Reakcja zwierzaka zwala z nóg, wszystko nagrano
  6. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki

źródło: boredpanda.com

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.