Rodzina poinformowała o śmierci wybitnego muzyka.  Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie 38 lat. Branża muzyczna, fani i przyjaciele nie mogą uwierzyć w to, co się stało. W mediach społecznościowych wciąż pojawiają się wpisy pełne smutku i niedowierzania. Nie została ujawniona przyczyna nagłej śmierci.

Fatalna wiadomość pojawiła się w mediach społecznościowych 24 sierpnia, na oficjalnym profilu artysty na Instagramie:

-Wielu ludzi przez lata wierzyło w jego muzykę i teksty. Mamy nadzieję, że jego nadal będzie ona prowadzić was w podróżach – napisali najbliżsi. 

 Nie żyje Justin Townes Earle

Wybitny muzyk gatunków country i Americana. Zmarł 23 sierpnia, ale dopiero dziś w mediach pojawiła się ta smutna informacja. Nikt nie spodziewał się odejścia muzyka. Na jego oficjalnym profilu na Instagramie bliscy napisali:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Z ogromnym smutkiem informujemy o śmierci naszego syna, męża, ojca i przyjaciela Justina. Wielu ludzi przez lata wierzyło w jego muzykę i teksty. Mamy nadzieję, że jego nadal będzie ona prowadzić was w podróżach. Będzie nam cię brakowało Justin. 

  1. Wiemy, co z rozpoczęciem roku szkolnego. Minister edukacji właśnie powiedział prawdę
  2. Czuła jedynie ból zęba. Nikt się nie spodziewał, że to objaw niebezpiecznej choroby

Kim był Justin Townes Earle?

Justin Townes Earle był bardzo znanym, szczególnie w Stanach Zjednoczonych muzykiem takich gatunków jak: country czy Americana. Americana Music Association przyznało mu w 2009 roku nagrodę dla wschodzącej gwiazdy tego gatunku.

Jeszcze, gdy był nastolatkiem, miał kłopot z narkotykami. Dziewięciokrotnie trafiał na odwyk. W wieku 32 lat napisał na swoim blogu:

-Pewnego dnia zrozumiałem, że nie ma nic fajnego w umieraniu młodo. To nawet mniej fajne niż śmierć po 30-stce. To niestety niejedyne smutne informacje, jakie w ostatnim czasie obiegły media. Nie żyje słynny gwiazdor. 

Był synem słynnego muzyka Steve’a Earla. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Justin Townes Earle (@justintownesearle)

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziennikarka nie wiedziała, że jest jeszcze na wizji. Chwilę później widzom opadły szczęki
  2. TVP wprowadziło widzów w błąd? Afera z „Pytanie na śniadanie”, zwolnieni otwarcie komentują
  3. Andrzej Duda podjął decyzję. Polskę obiegła ważna wiadomość
  4. Oficjalnie, Kinga Rusin odchodzi z ”Dzień dobry TVN”. Ujawniła powód
  5. Nagłe oświadczenie ministra edukacji. Dariusz Piontkowski ujawnił prawdę
  6. Rewelacyjne kotlety mielone po grecku wyprą tradycyjne polskie? Z piorunującą niespodzianką w środku smakują jak ambrozja

Źródło: muzyka.interia.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl