Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rodzina Cezarego Pazury opuściła Polskę. Wszystko stało się tuż przed Wszystkich Świętych
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 31.10.2022 10:12

Rodzina Cezarego Pazury opuściła Polskę. Wszystko stało się tuż przed Wszystkich Świętych

Cezary Pazura
fot. instagram.com/edyta_pazura

Cezary Pazura i jego bliscy postanowili nie spędzać Wszystkich Świętych w tradycyjny sposób. Cała piątka wsiadła na pokład samolotu i ruszyła na gorące, słoneczne miniwakacje. Nie zapomnieli jednak o słodkiej niespodziance na Halloween. 

Nie od dziś wiadomo, że Cezary Pazura uwielbia rozpieszczać swoich bliskich na wszystkie możliwe sposoby. Także teraz, zamiast objazdu po rodzinnych grobowcach, wolał sprawić im długi weekend w rajskim miejscu na ziemi. Na początku weekendu wylądowali w Hiszpanii i teraz korzystają ze słońca i lokalnych atrakcji.

Cezary Pazura spędzi Wszystkich Świętych z dala od Polski. Przezornie „zabezpieczył” dom przed psikusem

Hiszpania powitała rodzinę Pazurów jak przystało — muzyką, wykwintnym jedzeniem, a przede wszystkim cudownym słońcem, którego w spowitej jesienną aurą Polsce może niektórym brakować. Już na początku długiego weekendu na Instagramie Edyta pokazała zdjęcie z lotniska, na którym widać jej dwie córki — Amelię i Ritę.

Wkrótce ukazał się kolejny wpis — rozkoszny klip udowadniał, że wypad za granicę był zdecydowanie trafionym pomysłem. 60-letni Cezary Pazura na plaży prężył nagi, wyrzeźbiony ostrymi treningami tors, a oszołomione internautki zgodnie stwierdziły, że wygląda lepiej niż David Hasselhoff.

Wokół niego biegał niczym mały, energiczny skrzat, jego syn, Antek. Na uroczym nagraniu chłopiec wraz z ojcem beztrosko ganiał za piłką, rozbryzgiwał morską pianę, a wszystko dokumentowała przeszczęśliwa żona aktora.

Wiemy zatem, że do kolorowej Hiszpanii udała się cała piątka. Jeszcze więcej informacji ujawniały relacje, które na swoim profilu udostępniła Edyta. Oprócz zabawy nad brzegiem, rodzina wybrała się na spacer po mieście, a nawet trafiła do lokalu, gdzie niczym na filmach, pomiędzy stołami przechadzał się lokalny grajek z gitarą.

W Polsce został tylko pusty dom… jednak Pazurowie nie zapomnieli o małym, słodkim „zabezpieczeniu” przed halloweenowym psikusem. Na furtce zawiesili torbę z łakociami, a zawieszona wyżej kartka zapraszała dzieci do poczęstunku.

– Pamiętamy o was – zapewniła wesoło Edyta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Cezary Pazura

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką