To już pewne i oficjalne. Rodzina królewska właśnie się powiększyła. Wnuczka Królowej Elżbiety II, księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank powitali na świecie synka. Ta radosna informacja została przekazana za pośrednictwem oficjalnego konta rodziny królewskiej na Instagramie. Niestety nie zdradzono imienia dziecka.

Na razie nie podano wielu szczegółów na temat porodu pierwszego dziecka księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka. Wiadomo jednak, że dziecko ma się dobrze, a cała rodzina królewska jest zachwycona jej powiększeniem.

Rodzina królewska się powiększyła

O tym, że rodzina królewska wkrótce się powiększy mówiono już od dłuższego czasu. Księżniczka Eugenia oficjalnie potwierdziła w mediach społecznościowych, że zostanie mamą we wrześniu 2020 roku. Od tamtej pory wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali narodzin nowego członka rodziny królewskiej. Cierpliwość internautów oraz rodaków świeżo upieczonych rodziców została wynagrodzona.  

– Królowa Elżbieta, książę Filip, księżna Yorku Sara oraz państwo Brooksbank zostali poinformowani i są zachwyceni nowiną. To pierwsze dziecko księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka, pierwszy wnuk księżnej Sary i dziewiąty prawnuk królowej Elżbiety i księcia Filipa. Księżniczka i jej syn czują się dobrze – napisano w poście na Instagramie rodziny królewskiej.

Niedługo po przekazaniu tej radosnej nowiny księżniczka Eugenia postanowiła ją potwierdzić i opublikowała na swoim oficjalnym Instagramie zdjęcie, na którym widnieje rączka dziecka, a także jej oraz Jacka Brooksbanka.

W komentarzach pod obiema fotografiami posypało się tysiące komentarzy, w których internauci wysłali najserdeczniejsze gratulacje świeżo upieczonym rodzicom. Już wkrótce powinniśmy dowiedzieć się, jakie imię będzie nosić pociecha księżnej Eugenii i Jacka Brooksbanka.

Księżna Eugenia i Jack Brooksbank

Nowina o narodzinach dziecka wywołała nie tylko szał radości wśród wszystkich członków rodziny królewskiej i internautów, ale także przyniosła księżniczce Eugenii nieco więcej rozgłosu. Do momentu ogłoszenia ciąży we wrześniu 2020 roku media bardzo rzadko mówiły o jej życiu, oraz siostry Eugenii, Beatrycze.

W mediach zdecydowanie częściej można usłyszeć lub przeczytać więcej informacji na temat życia księcia Williamia oraz księżnej Kate, czy księcia Harry’ego oraz Meghan Markle. W ostatnim czasie szczególnie głośno było na temat drugiej z wymienionych par. Do mediów trafiły głosy, jakoby członek rodziny królewskiej miał żałować wyjazdu z królewskiego dworu i rozważa rozstanie ze swoją małżonką.

 Nie rozumie zawiłości hollywoodzkiego świata i nigdy nie poczuje się tak komfortowo w tym środowisku jak jego żona – miał powiedzieć informator australijskiego tabloidu Women’s Day.

Już wkrótce będziemy mogli spodziewać się powitania na świecie kolejnego członka rodziny królewskiej, bowiem inna z wnuczek królowej Elżbiety II, Zara Tindall jest w ciąży. Teraz wystarczy wyczekiwać informacji o narodzinach pociechy.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

Rodzina królewska się powiększyła. Księżniczka Eugenia urodziła synka.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Princess Eugenie (@princesseugenie)

Niedługo po tej informacji księżniczka zdecydowała się ją potwierdzić poprzez publikację zdjęcia rączki dziecka. 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułPrzeżyli razem 35 lat. Marka Walczewskiego i Małgorzatę Niemirską łączyło wyjątkowe uczucie
Następny artykułWyznanie faceta: ,,Żona jest wizytówką męża. Tylko grzeczna, cicha i skupiona na dzieciach zasługuje na miano prawdziwej kobiety”
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl