Rodzina Królewska ma na swoim koncie skandale wszelkiej maści, tak było zresztą od zawsze. Jednak teraz, jak się wydaje, nastąpiła absolutna kulminacja. Cały świat uważnie przygląda się brytyjskiej monarchii podczas gdy opuszczają ją Harry i Meghan. Przy okazji, na jaw wychodzi coraz więcej skandali. Siostra królowej miała molestować młodego aktora. 

Skandale wypełniają historię tej monarchii. Bardzo często to, co jeszcze niedawno nigdy nie ujrzałoby światła dziennego, teraz wychodzi na jaw za sprawą na przykład mediów społecznościowych. Ostatnio Rodzina Królewska zmaga się z wieloma skandalami. 

Siostra Elżbiety II oskarżona o molestowanie

Brytyjski aktor Brian Cox w wywiadzie z The Guardian poruszył temat trudnego doświadczenia z przeszłości. Kiedy obecnie 74-letni aktor miał 23 lata, był akurat na dworze królewskim, rozmawiał z młodszą siostrą królowej, Małgorzatą, ta zachowywała się wobec niego w nieodpowiedni sposób. Rodzina Królewska powinna być uważniejsza?

—Wszedłem i przedstawiłem się jej. Położyła palce na mojej koszuli i powiedziała: To śliczna koszula. Potem zaczęła przesuwać palcami po jej wewnętrznej stronie. Pomyślałem: Och! Co robisz, gdy jesteś dotykany przez członka Rodziny Królewskiej?

Rodzina Królewska i jej skandale

Historia brytyjskiej monarchii pełna jest skandali. Wszyscy wiemy przecież, jak ogromne wzburzenie wzbudzały, chociażby życie i działania księżnej Diany, uwielbianej przez cały świat, ale niewygodnej ze strony, z jakiej widziała to Rodzina Królewska. 

Poza odejściem księcia Harry’ego i księżnej Meghan, które było informacją raczej inspirującą, nie można zapomnieć, że bardzo niedawno zostały ujawnione bliskie stosunki księcia Andrzeja z Jeffreyem Epsteinem. Członek Rodziny Królewskiej został wówczas oskarżony o molestowanie Virginii Roberts. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzina królewska
wikipedia.org, Northern Ireland Office

Książę Andrzej został oskarżony o wykorzystywanie niewolnicy Epsteina. 

rodzina królewska
fot. instagram.com/royalsussex

Meghan i Harry wszystkich zszokowali swoją decyzją. 

rodzina królewska
instagram.com/theroyalfamily

Królowa wolałaby zapomnieć o tych incydentach. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia
  4. Nie żyje aktor „Przyjaciół”. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat
  5. Matka wyprowadziła się z domu. Zostawiła w nim swoją roczną córeczkę, wróciła po nią po 10 latach
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

źródła: msn.com, pudelek.pl

Poprzedni artykułSzczeniak był w dużym niebezpieczeństwie. Właściciele musieli go zabrać suczce, gdy tylko odkryli prawdę
Następny artykułCo robić, gdy koty się biją? Jak rozdzielić walczące zwierzaki i zapobiec przyszłym konfliktom?
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego