Rodzina Królewska po raz kolejny w świetle skandalu. Z roku na rok coraz częściej upubliczniane są nieznane dotąd fakty z życia członków Rodziny Królewskiej, co nie sprzyja ich nieskazitelnemu wizerunkowi. Tym razem mediami obiegła informacja o tym, że książę Karol zdradzał Camillę. Kim była kochanka księcia Karola i dlaczego zmarła w samotności? 

Na światło dzienne wyszedł kolejny, zamieciony pod dywan skandal z życia księcia Karola. Rodzina Królewska znowu pokazuje nam się z tej bardziej liberalnej strony, z czego z pewnością nie jest zadowolona królowa Elżbieta II. Okazuje się, że książę Karol zdradzał również księżną Camillę. To historia sprzed prawie 50 lat!

Rodzina Królewska w świetle skandalu

Książę Karol zdradzał księżną Camillę i to jeszcze przed jego aranżowanym małżeństwem z Dianą. Syn królowej Elżbiety II swoją pierwszą miłość poznał na początku lat 70. Spotykał się już wówczas z Camillą, jednak tajemnicza blond piękność skradła jego serce. Kim była kochanka księcia Karola? Kochanką księcia Karola była Dale Tryon (z domu Harper) – córka bogatego australijskiego biznesmena, która do Wielkiej Brytanii przyleciała w 1972 roku. Między tą dwójką zaiskrzyło od ich pierwszego spotkania.

Dale miała geste blond włosy, wielkie usta i piękną figurę, więc nie ma się co dziwić, że następcą tronu stracił dla niej głowę, a Camilla poszła w odstawkę. Książę Karol i Dale Tryon uwielbiali spędzać razem czas, książę odwiedził nawet jej prywatny dom w Melbourne. Byli w sobie zakochani, jednak książę ni mógł sam decydować o swojej wybrance, a robiła to królowa Elżbieta II. Rodzina Królewska nie widziała u boku Karola, ani Dale, ani Camilli. Para rozstała się, a kilka lat później Karol wziął aranżowany ślub z Dianą. 

Jak zmarła kochanka księcia Karola?

Kochanka księcia Karola zmarła w tajemniczych okolicznościach, po przejściu wielu chorób. Pierwsze problemy zdrowotne Dale spotkały ją tuż po rozstaniu z Karolem. Zdiagnozowano u niej raka macicy, a także pojawił się nawrót rozszczepu kręgosłupa, co uzależniło ją od leków przeciwbólowych. Podczas leczenia spadła z wysokiego okna, łamiąc sobie tym samym kręgosłup. Plotkowano, że upadek z okna nie był wypadkiem, a próbą samobójczą.

Gdy jej ówczesny mąż odwiedził się, że ta jest skazana na wózek inwalidzki złożył pozew o rozwód, co bardzo źle odbiło się na jej psychice. Następnie kochanka księcia Karola wyjechała do Indii, jednak z powodu nieznanej choroby szybko musiała wrócić do Wielkiej Brytanii, gdzie poddano ją kolejnym badaniom, które wykazały, że ta zachorowała na posocznicę, czyli sepsę. Dale Tryon zmarła w listopadzie 1997 roku w wieku niespełna 50 lat. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rodzina królewska
wikipedia.org

Książę Karol w 1972 roku.

Rodzina królewska
wikipedia.org

Pierwsza miłością księcia była Camila, z którą jest do tej pory. 

Rodzina królewska
wikipedia.org

Kochanką księcia Karola była Dale Tryon. Zmarła w 1997 roku. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znamy imię dziecka Joanny Krupy! Gwiazda zdecydowała się na piękne i oryginalne imiona. Jak wam się podobają?
  2. Maryla Rodowicz nie będzie jurorem w „The Voice Senior”. Spekuluje się, że poszło o pieniądze
  3. Piękna dziennikarka TVP zaręczyła się! Pokazała diament i narzeczonego
  4. Jolanta Kwaśniewska o starości i przemijaniu. „Nie chciałabym być ciężarem dla bliskich”
  5. Polsat ujawnił kolejnego uczestnika „Tańca z Gwiazdami”. To znany zawodnik MMA

źródło: plejada.pl

Poprzedni artykułWielki powrót kultowego aktora! Po latach wraca do „M jak Miłość”, fani są zachwyceni
Następny artykułJak naprawić związek? 10 kroków do poprawy relacji z partnerem
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.