Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Księżna Kate i książę William, nieźle imprezują na wakacjach
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 02.08.2018 15:44

Księżna Kate i książę William, nieźle imprezują na wakacjach

Kate Middleton
instagram.com

Rodzina królewska wyjechała na wakacje. Zobaczcie, dokąd udali się księżna Kate i książę William wraz z trójką dzieci. Wypoczywają na prywatnej wyspie. 

Kate i William nie mają wielu okazji do szaleństwa. Okazuje się, że wakacje 2018 okazały się świetną okazją!

Gdzie pojechała rodzina królewska na wakacje?

Prywatna karaibska wyspa Mistique to miejsce wypoczynku rodziny królewskiej. Książe William i księżna Kate wybrali się na wakacje wraz z trzema swoimi pociechami – Georgem, Charlotte i Louisem. Towarzyszą im również rodzice Kate Middleton.

Magazyn Hello! donosi, że para widziana była na imprezie w Basil Bar. William i Kate są zaprzyjaźnieni z właścicielem knajpki, Basilem Charlesem. Książe miał na sobie t-shirt, natomiast Kate postawiła na sportowy strój. Ich stroje nie były przesadnie eleganckie. Postawili na wygodę. Dobra muzyka, drinki i towarzystwo przyjaciół. To im w zupełności wystarczyło.

Wyspa Mistique należy do Małych Antyli. Jest częścią państwa Saint Vincet, a także Grenadyny. Na wyspie usytuowany jest port lotniczy. Właścicielem wyspy jest przedsiębiorstwo Mistique Company, które zajmuje się inwestowaniem w hotele i wille na Karaibach, a konkretnie na wyspie Mistique.

Rodzina królewska – dzieci

W wywiadzie, którego królewska para udzieliła stacji BBC1 usłyszeć możemy słowa na temat ich dzieci:

– Nasza córka złości się, gdy nie oglądamy z nią bajek. Aktualnie jej idolem jest Strażak Sam. George z kolei do niedawna bardzo lubił Świnkę Peppę, wygląda jednak na to, że ten etap zostawił już za sobą – wyznali reporterowi z BBC.

Można zauważyć, że książecej parze bardzo zależy na zacieśnianiu więzi ze swoimi pociechami. Podkreślają, że chcą spędzać z nimi bardoz dużo czasu i średnio podoba im się wysługiwanie nianią. Dali tego dowód, chociażby w te wakacje. Szanujemy to. Para stara się być również w dobrych kontaktach ze swoimi rodzicami. Książe William bardzo dobrze dogaduje się z teściami. Tak trzymać. Trzeba przyznać, że on i Kate bardzo do siebie pasują.

Rodzina królewska

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aktorka z polskimi korzeniami zagra w „Aniołkach Charliego”
  2. Wzruszony Owsiak płacze w sądzie. Umorzono mu sprawę
  3. Zdjęcie Kory z synem podbija sieć! Nigdy byście jej nie poznali

źródło: kozaczek.pl