Rodzina, która wprowadziła się do domu, nie spodziewała się, że to początek nowego życia też i dla kogoś innego. Drugą szansę dostał też porzucony pies mieszkający w piwnicy budynku.

Kiedy kupuje się dom, który przez jakiś czas stał opuszczony, trzeba się liczyć z niechcianymi lokatorami. Szczególnie gdy budynek znajduje się w raczej nieciekawej dzielnicy. Jednak tego, co znajdowało się w piwnicy, właściciele domu zupełnie się nie spodziewali.

Rodzina znalazła w piwnicy psa

W sprzedanym niedawno domu mieszkał przywiązany do łańcucha pitbull — bez wody, jedzenia i otoczony własnymi odchodami. Rodzina nie wiedząc, w jakim stanie jest pies, zadzwoniła po odpowiednie służby. Gdy te przyjechały, pies, a konkretnie suczka, okazała się najprzyjaźniejszą istotą na świecie. Nie była wystraszona, a pełna nadziei na lepsze życie i odrobinę miłości.

Suczka po wyprowadzeniu z piwnicy zaczęła z radości skakać i merdać ogonem. Merdała też przez całą drogę do schroniska. Swojemu radosnemu zachowaniu zawdzięcza nowe imię — Jumping Bean, czyli Skacząca Fasolka. 

Stan piwnicy domu, do którego wprowadziła się rodzina, jednoznacznie wskazywał na to, że suczka mieszkała tam dłuższy czas. Mimo to, gdy tylko poczuła słońce na swoim ciele, od razu się rozpromieniła. To niesamowite, że po tak długim czasie w tych przygnębiających warunkach nadal potrafiła zaufać ludziom.

Nowe życie psa

Jumping Bean przeszła wszystkie konieczne badania i ku zdziwieniu wszystkich okazała się bardzo zdrowa jak na warunki, w których żyła. Trzeba postarać się o jej lepsze odżywienie, musi także zostać odrobaczona i wysterylizowana. Aktualnie Jumping Bean przebywa w schronisku w Saint Louis. Z pewnością niedługo znajdzie dom, w którym będzie otoczona troską i miłością.

Rodzina, która ją znalazła, z pewnością nie spodziewała się, że oprócz ich nowe życie da też drugą szansę komuś innemu. Trzymamy kciuki, by więcej bezdomnych psów miało takie szczęście i taką miłość do świata jak Jumping Bean.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzina
Zdj.: People.com

Jumping Bean nie przestała się uśmiechać, od kiedy wyprowadzono ją z piwnicy.

rodzina
screen, People.com

Okazała się bardzo przyjazna. Uwielbia głaskanie i przytulanie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykuł22-letnia kobieta chciała powiększyć usta. Wypełniacz wstrzyknęła jej fryzjerka. Teraz grozi jej amputacja warg
Następny artykułJak szybko wytrzeźwieć? 6 sposobów, które działają szybko i skutecznie
Redaktor w dziale lifestyle w Lelum.pl Studentka Filologii Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Od najmłodszych lat trenuje jeździectwo, a niedawna w wolnych chwilach uczy tej pasji innych. Uwielbia filmy Larsa von Triera i literaturę młodopolską. W przeszłości pracowała jako redaktor e-commerce i chciałaby się rozwijać w podobnym kierunku.