Rodzina Zastępcza to jeden z najpopularniejszych polskich serialów przełomu 20 i 21 wieku. W latach swojej świetności przyciągał przed telewizory dziesiątki tysięcy widzów. Jakiś czas temu minęło 21 lat od emisji pierwszego odcinka. Dzisiaj aktorzy popularnego serialu zmienili się nie do poznania, a jeden z nich przyciąga szczególną uwagę.

Rodzina Zastępcza to serial opowiadający o losach rodziny Kwiatkowskich z Warszawy. Serialowi Jacek i Anna posiadają dwójkę dzieci – Majkę i Filipa. Sergiusz Żymełka grający Filipa dzisiaj ma 29 lat i z uroczego chłopca zmienił się w przystojnego mężczyznę.

Jak wyglądał serial Rodzina Zastępcza?

Rodzina Zastępcza była jednym z najdłużej emitowanych polskich seriali w historii. Powstało aż 329 odcinków, na które złożyło się 18 serii. Popularni aktorzy zmienili się nie do poznania. Na przykład Piotr Fronczewski odgrywający rolę Jacka Kwiatkowskiego dzisiaj ma 74 lata i dalej jest aktywnym aktorem.

Odgrywająca rolę Anny Kwiatkowskiej Gabriela Kownacka zmarła niedługo po emisji ostatniego odcinka. Powodem śmierci był rak piersi. Serialowa para posiadała dwójkę dzieci Majkę i Filipa oraz adoptowanego syna Romka. Poza nimi w serialu mogliśmy ujrzeć także dwie dziewczynki Zosię i Elizę, a także sąsiadów Kossoniowych – Alutkę i Jędrulę.

  1. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i poprosił o jedzenie za 2 zł. Gdy obsługa go zobaczyła, zrobiła niewyobrażalną rzecz
  2. Możesz zapłacić nawet 10 tys. zł grzywny, ministerstwo ostrzega. Przepis wchodzi w życie od 1 września

Jeden z aktorów zmienił się nie do poznania

Na szczególną uwagę zasługuje odgrywający rolę Filipa, Sergiusz Żymełka. Słodki Filipek dzisiaj ma 29 lat i wyrósł na przystojnego mężczyznę. W ostatnim czasie jest mniej aktywnym aktorem. Po raz ostatni mogliśmy go ujrzeć na ekranach w 2019 roku. Wówczas odegrał rolę dilera narkotykowego w filmie Kobiety Mafii 2.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Sergiusz Żymełka 4
Kadr z serialu „Rodzina Zastępcza”

Sergiusz Żymełka w roli małego i słodkiego Filipa.

Visualizza questo post su Instagram

Dziś gwiazdor serialu Rodzina Zastępcza wyrósł na dorosłego i przystojnego mężczyznę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zwłoki mężczyzny w Carrefourze. Przykryli je parasolami i pudłami, klienci wciąż robili zakupy
  2. Właśnie pojawił się komunikat od Andrzeja Dudy. Jego słowa obejmują miliony osób
  3. Michał Szpak nie mógł milczeć. Zdecydował się na zaskakujący krok, w TVP zrobi się gorąco
  4. Syn Zenka Martyniuka przyłapany z kochanką? Daniel zapomniał, że ma żonę?
  5. Córka Natalii Kukulskiej to cała Anna Jantar. Mama gotuje jej dania, które nie mieszczą się w głowie
  6. Justyna Żyła jest oburzona kwotą alimentów od męża, nazywa je marnymi. A niedawno chwaliła się obłędną kuchnią, mamy zdjęcie

Źródło: wprost.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl