Serial Rodzina zastępcza przeszedł do historii już ponad dekadę temu, jednak do dziś wspominany jest z uśmiechem na twarzy. Jedna z aktorek produkcji, Joanna Trzepiecińska wcielająca się w postać Alutki, żony Jędruli zmieniła się nie do poznania. Tuż po oficjalnym zakończeniu emisji rozwiodła się z mężem i dopiero po 10 latach ułożyła sobie życie na nowo. Aktorka w dalszym ciągu występuje w teatrach.

Alutka z serialu Rodzina zastępcza jest jedną z najlepiej wspominanych postaci produkcji. Jej popularny okrzyk fascynujące! do dziś wywołuje uśmiech na twarzy. Joanna Trzepiecińska dziś ma 55 lat i nie przypomina już legendarnej małżonki Jędruli.

Alutka z serialu Rodzina zastępcza dziś

Joanna Trzepiecińska dla wielu ludzi pozostanie niezwykle charyzmatyczną, uśmiechniętą i uroczą Alutką z serialu Rodzina zastępcza. Żona Jędruli zawsze przyciągała uwagę telewidzów. Okazuje się, że po emisji serialu jej losy potoczyły się całkowicie inaczej, niż się spodziewano.

W 2009 roku rozwiodła się ze swoim małżonkiem, pisarzem Januszem Andermanem, który zostawił ją dla innej kobiety. Trzepiecińska została sama z dwójką małych dzieci. W kilku wywiadach wspominała, że mocno przeżyła zdradę męża, jednak nie zamierzała mu utrudniać odejścia, ze względu na szacunek dla samej siebie.

Jej życie zaczęło powracać na właściwe tory dopiero po 10 latach od zakończenia emisji Rodziny zastępczej. Obecnie aktorka nie jest już tak często widywana na ekranach telewizorów, jednak cały czas pracuje i występuje w teatrze. Bardzo rzadko i niechętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. W 2018 roku w rozmowie z Onetem opowiedziała, że wiele lat temu bardzo zaskoczyła ją propozycja zagrania Alutki, gdyż nie powierzano jej wcześniej ról komediowych.

– Zanim zagrałam Alutkę, nie powierzano mi ról komediowych, nie byłam postrzegana jako aktorka charakterystyczna. Mnie samą wtedy ta propozycja zaskoczyła, ale z ciekawością ją przyjęłam, a potem niezwykle polubiłam. To był wdzięczny materiał do grania, z talentem pisany. Mogłam w nim w dowcipny sposób żonglować zgromadzonymi dzięki teatrowi umiejętnościami – mówiła Joanna Trzepiecińska dla Onetu.

Jak dziś wygląda Joanna Trzepiecińska?

Dzisiaj Joanna Trzepiecińska wygląda całkowicie inaczej niż podczas emisji serialu Rodzina zastępcza. Wówczas idealne dla niej było określenie kolorowy ptak.

W maju 2020 roku aktorka postanowiła pojawić się w Teatrze Polskim na premierze Borysa Gudonowa. Dzisiaj prezentuje się w bujnych blond lokach, a po charakterystycznej grzywce i peruce aktorki zaginął ślad.

Aktorka pojawiała się także epizodycznie w takich serialach jak Plebania, Na dobre i na złe, czy Anioł Stróż. Miała także przyjemność brać udział w drugiej edycji programu Jak oni śpiewają, gdzie zajęła 6. miejsce.

Niedawno wspominaliśmy także Filipa z Rodziny zastępczej. To niesamowite, jak zmienił się przez te wszystkie lata. Podobnie było w przypadku Wojtusia, który dziś ma 25 lat. Więcej informacji znajdziecie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Rodzina zastępcza
fot. TRICOLORS/East News

Popularna Alutka z Rodziny zastępczej zmieniła się nie do poznania.

Rodzina zastępcza
fot. TRICOLORS/East News

Aktorka dzisiaj prezentuje się w kręconych blond włosach, w których wygląda naprawdę wspaniale.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kobieta.wp.pl, kultura.onet.pl

Poprzedni artykułInternetowa zabawa skończyła się tragedią. Nie żyje 10-letnia dziewczynka
Następny artykułPanna młoda przejrzała nagranie z wesela. Nie mogła uwierzyć w to, co wyprawiali jej goście po kątach
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl