Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” ogłosiła radosną nowinę! Pokazała zdjęcia, które zdradzają wszystko
Marta Kulik
Marta Kulik 05.08.2019 18:06

Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” ogłosiła radosną nowinę! Pokazała zdjęcia, które zdradzają wszystko

pieniądze
filmpolski.pl

Rodzinka.pl: gwiazda serialu podzieliła się z fanami radosną nowiną! Na Instagramie pokazała zdjęcia, które mówią same za siebie. Spływają gratulacje z całej Polski. Aktorka ma aż dwa powody do świętowania!

Rodzinka.pl: Olga Kalicka niedawno po raz pierwszy została mamą, a teraz poinformowała o ważnym wydarzeniu z jej życia. Urocze zdjęcia zdradzają, że jest szczęśliwa jak nigdy. Aktorka ochrzciła syna w dniu swoich urodzin! To był naprawdę wyjątkowy dzień.

Rodzinka.pl: Olga Kalicka ochrzciła syna

Na Instagramie aktorka podzieliła się przebiegiem rodzinnego świętowania. Pokazała urocze zdjęcia z partnerem i ukochanym synem. Szczęśliwi rodzice ze wzruszeniem długo będą wspominać ten wyjątkowy dzień.

– Świętować urodziny w takim gronie to wielka radość, tym bardziej że dziś Aleksy też miał swoje święto-chrzciny. Było rodzinnie, pysznie i wzruszająco — pisała Olga.

Aktorka świętowała swoje 26. urodziny. Od pół roku jest mamą i to jej najważniejsza rola. 4 sierpnia w kameralnym gronie, w jednej z warszawskich restauracji, z rodziną uczciła dwa wydarzenia. Na tę okazję wybrała białą, romantyczną stylizację z elementami złota.

Olga Kalicka świętowała

Gwiazda serialu Rodzinka.pl świetnie odnajduje się w roli mamy i chętnie dzieli się z fanami uroczymi fotografiami całej rodziny. Kilka razy już pochwaliła się, jak świetnie jej ciało wygląda po ciąży. Internauci są zachwyceni, bo świetnie młoda aktorka radzi sobie z wszelkimi obowiązkami i znajduje też czas dla siebie.

Teraz obserwatorzy z całej Polski ślą Oldze najserdeczniejsze życzenia. Pod najnowszymi zdjęciami aż roi się od komentarzy, których autorzy zachwycają się uroczystością, piękną mamą i wspaniałą oprawą, o jaką zadbała.

ZOBACZ ZDJĘCIA OLGI KALICKIEJ:

RODZINKA.PL

Olga Kalicka pochwaliła się zdjęciami z chrzcin syna.

RODZINKA.PL

Aleks został ochrzczony w dniu urodzin aktorki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzieci były dla Ani Przybylskiej najważniejsze. Ich ostatnie pożegnanie było bolesne
  2. Małgorzata Rozenek pochwaliła się Rolexem za 74 tysiące złotych! Internauci skrytykowali gwiazdę
  3. Aktor „Ojca Mateusza” ujawnił, że jest gejem. Opublikował poruszający wpis na Instagramie
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala