Rodzinka.pl: Agata Kulesza nie stawiła się na własnej rozprawie rozwodowej. 11 lipca miała miejsce kolejna rozprawa, na której pojawił się mąż aktorki, jednak ta ponownie się nie zjawiła. W sądzie zeznawała siostra Kuleszy, a także jej przyjaciółka – Katarzyna Nosowska. Dlaczego Agata Kulesza zdecydowała się na rozwód i co na jej temat mówi (były) mąż? 

Gwiazda serialu Rodzinka.pl przechodzi obecnie ciężki okres w życiu. Od kilku miesięcy nie pojawia się w mediach, a to za sprawą swojego głośnego rozwodu. Wczoraj odbyła się kolejna rozprawa rozwodowa aktorki, ta jednak się na niej nie pojawiła. Tym razem zeznawała siostra aktorki, a także Katarzyna Nosowska. Mąż Agaty Kuleszy sprawiał wrażenie zadowolonego i chętnie rozmawiał z mediami. Co powiedział? 

Agata Kulesza: rozwód

Nad małżeństwem Agaty Kuleszy już dawna pojawiły się czarne chmury, jednak aktorka nie dzieliła się kulisami ze swojego domu z mediami. Kilka miesięcy temu wszystkich obiegła informacja o rozpadzie jej wieloletniego związku, co było wielkim zaskoczeniem. Dlaczego rozpadło się małżeństwo Agaty Kuleszy? Ponoć aktorka założyła nawet niebieską kartę, a także szukała pomocy u specjalistów, jednak nic nie poskutkowało i zdecydowała się złożyć pozew o rozwód z winy męża. Do tej pory odbyły się dwie rozprawy, jednak na żadnej z nich nie pojawiła się aktorka. Wczoraj zeznawał jej mąż, siostra, a także Katarzyna Nosowska

Kim jest mąż Agaty Kuleszy

Mąż popularnej aktorki to Marcin Figurski, utalentowany operator filmowy, który pracuje również na planie serialu TVP Rodzinka.pl. Według doniesień Super Expressu podczas drugiej rozprawy wydawał się zadowolony i chętnie rozmawiał z mediami na temat swojego rozwodu. Czy maż Agaty Kuleszy żałuje, że ich małżeństwo się rozpadło? 

– Trudno jest żałować róż, gdy płoną lasy. Duchowo czuję się wdowcem. Nieszczęśliwym człowiekiem nie jestem. Jestem zrujnowany i rozmontowany nerwowo. Uwolniłem się w lutym 2018 r., wyrwałem się. Zostałem zrujnowany przez jej działania nękające- wyznał w rozmowie z Super Expressem mąż aktorki. 

Mimo że ich drogi prywatne się rozeszły, to nadal obydwoje są związani z serialem TVP Rodzinka.pl. Agata Kulesza wciela się tam w rolę przyjaciółki Natalii Boskiej (granej przez Małgorzatę Kożuchowską), a Marcin Figurski jest operatorem kamery. W rozmowie z tabloidem aktor opowiedział, jak wygląda ich praca od czasu rozwodu. Możecie być zaskoczeni.

– Kiedy powódka jest na planie, ja jestem odsuwany od zdjęć. Nie można nawet powiedzieć, że się mijamy. Po prostu się nie widujemy – powiedział w wywiadzie dla Super Expressu.

Rozwód Agaty Kuleszy i Marcina Figurskiego nie skończy się prędko, bo jak sam były mąż aktorki przyznaje, rozstrzygnięcie sprawy nie nastąpi wcześniej niż w grudniu. Myślicie, że Agata Kulesza wypowie się na temat swojego rozwodu? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rodzinka.pl
instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Gwiazda serialu Rodzinka.pl jest w trakcie rozwodu. 

Rodzinka.pl
Fot.screen z serialu Pułapka

Agata Kulesza po raz kolejny nie pojawiła się na rozprawie. 

Rodzinka.pl
screen youtube.com@Zwierciadlo

Zeznawała jej siostra, a także Katarzyna Nosowska, z która aktorka przyjaźni się od lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak gwiazdy miał wypadek! Swoje urodziny spędził o kulach
  2. Katarzyna Cichopek w obiektywie syna. Kreacja aktorki „M jak miłość” wywołała falę komentarzy
  3. Joanna Krupa o ujawnieniu ciąży Warnke na pokazie mody: „Nie pasowało mi to”
  4. Julio Iglesias ma nieślubnego syna! Testy DNA potwierdziły ojcostwo
  5. Ewa Farna pokazała synka! Artystka już wróciła do pracy i ruszyła w trasę koncertową