Rodzinka.pl znika z piątkowych wieczorów. Serial zastąpi słynny program Czar par, przed laty prowadzony przez Krzysztofa Ibisza i Hannę Dunowską. Pojawił się oficjalny komunikat. Co to oznacza dla fanów wesołej rodziny Boskich?

Rodzinka.pl nie będzie już emitowana w piątki. Po ośmiu latach władze stacji podjęły decyzję o zmianach w wieczornym paśmie. To kontynuacja zmian intensywnie wprowadzanych przez TVP. Czar par zajmie miejsce charyzmatycznych Boskich. Program wraca na antenę po ponad dwudziestu latach.

Rodzinka.pl nie będzie emitowana w piątki

Rodzinka.pl nie będzie emitowana w piątkowym, wieczornym paśmie. Informacja pojawiła się na oficjalnym profilu serialu. Kiedy zatem zobaczymy rodzinę Boskich? Produkcja wydała komunikat.

– Nowe premierowe odcinki od września w niedzielę! – możemy przeczytać na Instagramie.

Zmieniona została też godzina emisji z 21.50 na 16.30. Pierwszy odcinek nowego sezonu widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć ósmego września. Serial nie przyciąga już tylu fanów co kiedyś. Według danych Nielsen Audience Measurement, sezon emitowany wiosną przyciągał średnio 940 widzów, o 140 tysięcy mniej niż rok wcześniej. W rodzince od samego początku występują: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski. W codziennych perypetiach towarzyszą im Jacek Braciak, Agata Kulesza, Olga Kalicka, Wiktoria Gąsiewska, Julia Wieniawa i od pewnego czasu Magdalena Stużyńska. Stacja liczy, że lepsze wyniki osiągnie powracający Czar par.

Czar par wraca do TVP2

15. sezon Rodzinki.pl został przesunięty na niedzielne popołudnia, aby widzowie w piątkowe wieczory mogli oglądać Czar Par. Teleturniej emitowany w latach 1993-1996, prowadzony był przez Krzysztofa Ibisza i Hannę Dunowską. W nowej wersji najprawdopodobniej zastąpi ich Antek Królikowski.

Rodzinka.pl przez osiem lat emitowana była w piątki o 21.50. W tym roku stacja stawia na duże modyfikacje nie tylko w ramówce, ale też w konkretnych audycjach. Nastąpiły zmiany wśród prowadzących wielu programów, między innymi The Voice of Poland, Jaka to melodia i Koła fortuny. Nowe porządki nie ominęły też Pytania na śniadanie, z którym już pożegnał się Michał Olszański, a teraz plotkuje się o odejściu Moniki Zamachowskiej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzinka.pl
instagram.com/rodzinkapl_official

Rodzinka.pl już nie pojawi się w piątkowe wieczory.

rodzinka.pl
instagram.com/rodzinkapl_official

Serial emitowany będzie w niedzielne popułudnia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kim jest żona Janusza Korwina-Mikkego? Jest młodsza od córek polityka!
  2. Dzieciństwo Anny Dymnej nie było najłatwiejsze. „Żyło nam się nędznie”
  3. Aleksander Kwaśniewski wyznał całą prawdę o ślubie ukochanej córki Oli: ”Przez chwilę był dramat”
  4. Agnieszka Hyży trafiła do szpitala? Dziennikarka opublikowała wstrząsające zdjęcie
  5. Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą? Dzieli ich 16 lat
Poprzedni artykułJak jeść mule? 10 sprawdzonych porad
Następny artykułHelena Vondráčková podkochiwała się w polskim muzyku. Ich spotkanie zainicjowała Maryla Rodowicz
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.