Rok urodzenia może o tobie powiedzieć więcej, niż się spodziewałeś. Według horoskopu tybetańskiego, od roku urodzenia zależy, do której Mevy przynależysz, a te mówią bardzo wiele o twoim charakterze. To obliczenia wynikające z przemieszania chińskiej i indyjskiej kultury, ściśle związane z buddyzmem. 

Co mówi o tobie rok urodzenia? Jak się okazuje, bardzo dużo. Wystarczy zapoznać się z tybetańskim horoskopem, by poznać o sobie szczegóły, których byś nie podejrzewała! Poniżej znajdziesz tabelę, która określa, do której Mevy przynależysz, ta zaś mówi, jaką jesteś osobą.

Co rok urodzenia mówi o tobie?

Meva 1 

W trakcie trwania swojego życia możesz ulec negatywnym wpływom ze strony swojej rodziny. Nie jesteś stworzona do życia rodzinnego, ponad więzi krwi cenisz sobie braterstwo dusz. Jesteś w gorącej wodzie kąpana. 

Meva 2

Częściej niż innych, ludzie traktują cię niesprawiedliwie, nawet kiedy starasz się wszystkich zadowolić, za to wśród najbliższych cieszysz się szacunkiem. Możesz mieć skłonności do pracoholizmu.

Meva 3

Jesteś dumna i waleczna, nie znosisz nie dostawać tego, czego chcesz, szczególnie kiedy wiesz dobrze, jak ciężko na to pracowałaś. Nie spalaj za sobą wszystkich mostów i nie przynoś do domu negatywnej energii.

Meva 4

Kochasz pracę umysłową i podróże, nie potrafisz usiedzieć na jednym miejscu. Nie czujesz się komfortowo w tłumie i potrafisz wyłapać szczegóły kątem oka. 

Meva 5

Lubisz spędzać czas w cieple domu, obowiązki domowe ci nie przeszkadzają. Jednak nosisz w sobie jakiś sekret. Lepiej podzielić się nim z najbliższymi, bo inaczej może stać się zagrożeniem. 

Meva 6

Chociaż jesteś otoczona przyjaciółmi i dużo czasu spędzasz z ludźmi, w głębi duszy jesteś samotna. Powinnaś uważać na swoje zdrowie psychiczne, ponieważ często zbierają się nad tobą czarne chmury. Nie izoluj się, twoi najbliżsi będą wyrozumiali.

rok urodzenia
unsplash.com

Co mówi o tobie twój rok urodzenia?

Meva 7

Bywasz nerwowa i leniwa, ale los ci sprzyja. Masz szansę na wielką fortunę w życiu, ale zapłacisz za nią wielką cenę. Ludzie będą obwiniać cię za rzeczy, których nigdy nie zrobiłaś, a ty nie będziesz mogła się bronić. 

Meva 8

Prawdopodobnie starasz się odciąć od swojego pochodzenia, ale zawsze coś ci o nim przypomina. Jesteś zdolna i inteligentna, ale masz tendencje do uciekania w dygresje. 

Meva 9

Przez twoje ręce będzie przepływać dużo pieniędzy, ale zbytnio ich potrzebujesz, by kiedykolwiek oszczędzić. Zwierzęta w domu przyniosą ci szczęście.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rok urodzenia
facebook.com/Tibetan-Astrology

Sprawdź co oznacza twój rok urodzenia!

rok urodzenia
unsplash.com

Zobacz tybetański horoskop!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Coraz więcej Polaków marzy o bardzo zadziwiającym „gadżecie”. Biznes zaczyna kwitnąć
  2. Babcia trojga wnucząt została profesjonalną kulturystką. 75-latka pragnie wszystkim przekazać ważną wiadomość
  3. Oferta pracy, która zamieniła się w koszmar. Zapytała o warunki, a dostała porażającą odpowiedź
  4. Starszy pan pomógł nastolatkowi w metrze zawiązać krawat. Jednak, to co zrobił później porusza do głębi
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg

źródła: tibetan-astrology.net

Poprzedni artykułKlaudia Kulawik z „Mam Talent” wróciła po 11 latach. Już nie wygląda jak niewinna dziewczynka
Następny artykułGosia Andrzejewicz przeszła metamorfozę, która odbiera mowę. W życiu byśmy jej nie poznali na najnowszych zdjęciach
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego