Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mocny komentarz o Roksanie Węgiel. Elżbieta Zapendowska nie przebierała w słowach
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 01.02.2020 13:10

Mocny komentarz o Roksanie Węgiel. Elżbieta Zapendowska nie przebierała w słowach

Roksana Węgiel
instagram.com@roxie_wegiel

Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 szturmem podbija polski show-biznes. Tymczasem o 15-latce postanowiła wypowiedzieć się Elżbieta Zapendowska, która nigdy nie szczędzi krytyki, gdy ktoś nie wywrze na niej wystarczająco pozytywnego wrażenia. Trenerka muzyki razem również nie przebierała w słowach.

Będąca jurorką muzycznych talent show, takich jak chociażby Idol czy Must be The Music, Elżbieta Zapendowska dała się poznać jako sroga i szczera do bólu osoba. Nie bez przyczyny z jej opinią liczą się największe polskie gwiazdy. W końcu pod jej bacznym okiem, tajniki śpiewu poznawała sama Edyta Górniak czy Doda. W rozmowie z portalem Plejada.pl trenerka zdecydowała się na mocny komentarz o Roksanie Węgiel.

Roksana Węgiel ofiarą krytyki

W najnowszym wywiadzie dla portalu Plejada.pl Elżbieta Zapendowska wypowiedziała się na temat gwiazd, które w bardzo młodym wieku postanawiają wkroczyć na polską scenę muzyczną. Trenerka gwiazd szczerze przyznała, że obawia się o przyszłość Roksany Węgiel.

– Uważam, że to, że robi karierę w tak młodym wieku, zburzy jej życie. Może to i dobrze? Może show-biznes potrzebuje ofiar? Oczywiście, daj jej Bóg, żeby moje obawy się nie sprawdziły, ale czarno to widzę – powiedziała trenerka w rozmowie z portalem Plejada.pl

Elżbieta Zapendowska przyznała, że w swojej karierze niejednokrotnie miała okazję już słyszeć tak utalentowane młode artystki, jak Roxi Węgiel. Nie uważa, że 14-latka wybija się na tle innych.

– Jeśli chodzi o Roksanę, to dziewczynek tak zdolnych jak ona słyszałam na swoich warsztatach przynajmniej z dziesięć – czytamy w Plejadzie.

Trenerka nie szczędziła w słowach

Zapendowska w rozmowie z Plejadą.pl dodała jeszcze, że obecnie sam talent to zdecydowanie za mało. Aby zrobić zawrotną karierę trzeba mieć w sobie to coś, które przykuje uwagę i spowoduje, że odbiorcy zatrzymają się na dłużej.

– Bardzo śmieszy mnie, jak ładnie śpiewające polskie wokalistki mówią, że są artystkami. Nie są! One są po prostu piosenkarkami, które poprawnie wypadają na scenie. To wszystko – mówiła Elżbieta Zapendowska.

Na koniec przyznała, że nigdy nie mogłaby zasiąść w jury programu, w którym oceniane są dzieci. Właśnie dlatego nie jest zbyt pozytywnie nastawiona do Roksany Węgiel. Uważa, że popularność zniszczy jej życie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek.

Roksana Węgiel

Elżbieta Zapendowska wypowiedziała się na temat robienia kariery w tak młodym wieku.

Roksana Węgiel

Trenerka muzyki skrytykowała 15-latkę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż zaproponował żonie związek na nowych zasadach. W strachu przed rozwodem zgodziła się na wszystko
  2. Nastolatka trafiła do szpitala z niewiarygodnego powodu. Nawet lekarze byli bezradni, śmiać się, czy płakać?
  3. Żaden ginekolog nie uwierzy ci w te 5 zdań. Lekarze zdradzają, jak oszukują ich pacjentki

Źródło: radiozet.pl