Roksana Węgiel dodała urocze zdjęcie z mamą, która wczoraj obchodziła urodziny. Z tej okazji młoda artystka złożyła jej życzenia. Na instagramową relację wstawiła słodkie zdjęcie. Atrakcyjna Edyta Węgiel dla swojej pociechy zrobi wszystko – poświęciła nawet życie zawodowe. Czym się zajmuje Edyta Węgiel?

Roksana Węgiel ma naprawdę piękną mamę. Poza urodą kobieta ma też wielkie serce i ogromnie wspiera córkę w kolejnych sukcesach. Kariera młodej wokalistki zmusiła jej rodziców do sporych wyrzeczeń. Wczoraj Edyta Węgiel świętowała urodziny i córka chciała z tej okazji wyrazić swoją miłość i wdzięczność.

Roksana Węgiel składa mamie życzenia

Mama piosenkarki młodego pokolenia obchodziła wczoraj szczególny dzień. Z okazji urodzin córka zamieściła na profilu coś naprawdę wzruszającego. Miliony fanów na Instagramie wyświetliło te słodkie życzenia. Na zdjęciu widać, że matka i córka bardzo się kochają.

Moja kochana mamita ma dziś urodziny! Wszystkiego najlepszego. Kocham Cię najmocniej, mamo – wyznała wokalistka na instagramowej relacji.

Na zdjęciu mama całuje córkę w policzek. Roksana ozdobiła post czerwonymi serduszkami, czekoladowym tortem, prezentami i balonami oraz angielskim kocham Cię. Gwiazda często podkreśla, ile zawdzięcza rodzicom i jak bardzo ich kocha. Mama jest dla niej najważniejszą osobą w życiu.

Roksana Węgiel przebywa obecnie na Dominikanie, gdzie wraz z innymi gwiazdami bierze udział w wydarzeniu Eska odwołuje zimę. Były to więc życzenia na odległość, i to sporą.

  1. Widzisz na ulicy psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja
  2. Gwiazda hitowych seriali z TVP, TVN i Polsatu nie żyje. Jej śmierć długo pozostawała tajemnicą
  3. Fani niepokoją się o zdrowie Margaret. Na nowym nagraniu wygląda jak cień samej siebie

Kim jest Edyta Węgiel?

Edyta Węgiel pracowała jako kosmetyczka, natomiast była zmuszona porzucić ten zawód, aby móc opiekować się rozwijającą karierę córką i towarzyszyć jej podczas międzynarodowych tras koncertowych, ze względu na młody wiek artystki. Jej mąż Rafał jest przedstawicielem handlowym, oraz wiernym fanem córki. Żona mówi, że od samego początku wierzył w sukces Roksany. Jednak to mama zabrała dziewczynę na pierwsze lekcje śpiewu i przesłuchania.

Teraz jest, można powiedzieć, osobistym szoferem piosenkarki, a nawet menadżerem, ale nie żałuje postawienia wszystkiego na jedną kartę, aby spełniać marzenia dziecka. Córka nie wie, czy bez rodziców poradziłaby sobie w świecie show-biznesu. 

Kobieta urodziła niedawno piosenkarce drugiego, młodszego braciszka. Ma już trójkę dzieci i wygląda pięknie i młodo. Życzymy wszystkiego najlepszego!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Roksana Węgiel
fot. instagram.com @roxie_wegiel

Słodkie zdjęcie Roksany Węgiel z mamą

Roksana Węgiel
fot. instagram.com @roxie_wegiel

Edyta Węgiel jest ogromnym wsparciem dla młodej wokalistki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy osoby zmarły w Bytomiu na skutek zatrucia. Niebezpieczny gaz wydobywał się wadliwego pieca
  2. Sprawa Suntago Park of Poland trafi do prokuratury? Media: podejrzenie przestępstwa
  3. Kotlety z kurczaka a’la KFC. Banalnie prosty trick na chrupiącą panierkę
  4. Starszy mężczyzna wyrzucił pieniądze przez okno. Powód łamie serce
  5. Gwiazda Polsatu przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła 8 kg w 3 miesiące, ciężko ją poznać
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

źródło: viva.pl, party.pl, Instagram.com

Poprzedni artykułMalutki jamnik nie przejmuje się swoim rozmiarem. Wystarczy spojrzeć, co wyrabia na spacerze
Następny artykułGołąbki na szybko. Oryginalny patent zaoszczędzi mnóstwo czasu
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.